Mums patinka: vestuvės+sniegas

bridess

{Brides nuotrauka}

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Komentarų: 6 to “Mums patinka: vestuvės+sniegas”

 1. Giedre sako:

  Vestuves ziema yra pasakiskai grazu. Gaila, net siek tiek ir keista, kad pas mus tokios tradicijos nera. Visi tuokiasi tik vasara. As savo tuoktuves planuosiu tik ziemos sezonu kaip visos graziausios metu sventes!

 2. Simona sako:

  Žiema, kada būna daug sniego, vestuves planuoti norėčiau ir aš. Gaila, kad Lietuvoje tiek mažai to sniego prisninga ir dažniausiai aplinkui pilka ir niūru :(

 3. Viktorija sako:

  Teisybė, kad to sniego nebūna..o ir vestuvių nelabai kas nori žiemos metu. Na, bet kaip tik prirankiojau gražių dalykų apie vestuves žiemą ir gal kažką sugundysiu tuoktis žiemos metu sekančiais savo straipsniukais:)

 4. Sandra sako:

  man tai irgi ziauriai grazu vestuves ziema!!! roges, kailiai, zidinio siluma…..man asocijuojasi su skoningomis senovinemis prabangioms vestuvemis kokiam apsnigtam dvare :)

 5. Laiswa sako:

  O mes kaip tik Ziema susituokeme, musu sventes diena rodos pati gamta prisiderino prie sventes sauletas dangus ir palengva krintancios snaiges… Diena trumpa kaip akimirka, vakaras ilgas skirtas draugams ir dar smagesne ilga ziemos naktis tik mums dviems…

 6. Viktorija sako:

  oho! Laiswa, tikiuosi taip viskas ir buvo kaip skamba, nes skamba laaabai romantiškai:)

Komentuoti