Desertų stalas Tavo vestuvėms

{Nuotrauka Fotoperlo}

Jei dievini saldumynus ir estetiką – ištaigingas desertų stalas kaip tik Tau! Ir kada daugiau, jei ne savo vestuvių dieną?!
Viską gali pasidaryti pati, tik reikia įdėti šiek tiek darbo ir fantazijos. Ir mes, iš meilės saldėsiams ir grožiui, pradėjome kurti desertų stalus vestuvėms: )
Keletas patarimų, jei pati panorėsi susikurti skanų desertų kampelį:
 • Pamąstyk apie stalo dekorą. Tai padaryk tik pradėjusi desertų stalo „projektą“. Nuo to priklausys, kokių spalvų bei formų desertus norėsi užsakyti bei kokią temą, spalvas pasirinksi.
 • Užsakyk kuo įvairesnių saldumynų, kuriuos mėgsti Tu ar Tavo svečiai. Mes užsakinėjame iš skirtingų vietų, kad įtiktume kiekvieno skoniui. Įvairiausių rūšių keksiukai, rankų darbo triufeliai, šokolado šedevrai, vestuvinis tortas, įvairiaspalviai macaroon‘ai bei zefyrai, ledinukai vaikams… viskas, kas skanu ir gražu! Tačiau jei nenori užtrukti visą dieną važiuodama paimti šių skanėstų, apsiribok viena vieta, mažesniu asortimentu. Jei šventė vyksta restorane, paklausk, gal jie gali pasirūpinti desertų įvairove…
 • Vakarienės vietoje paskirk atskirą stalą, kuris ir taps desertų oaze. Suplanuok, kad stalas būtų matomoje vietoje, nes jis bus labai dailus ir tikrai papuoš aplinką.
 • Maloniausia dalis – kurk! Sugalvok, kokia staltiesė tiktų, kaip išdėstysi desertus, kad visi matytųsi, kaip ir ant ko viską patieksi…
 • Neperkrauk. Kuo mažiau, tuo labiau vertinami… ne prikrauk, o verčiau išryškink kiekvieną gabaliuką! Kiekvienas keksiukas nori būti karalius!
Čia mūsų patarimai, kurie pravers dekoruojant vestuvinių skanėstų stalą:
 • Pasirink vieną ar dvi spalvas, kurias naudosi.
 • Kad turėti norimos spalvos staltiesę, nebūtina turėti staltiesę! Tiesiog išsirink audinį audinių parduotuvėje, išlygink ir dailiai užtiesk užlenkdama galus po stalu. Štai ir spalvinga staltiesė!
 • Gėrybių patiekimui naudok skirtingų aukščių padėklus. Jei viskas ant stalo bus viename lygmenyje neatrodys gražiai ir nesimatys toliau esančių desertų.
 • Padėklų vietoje naudok viską, kas papuola po ranka ir tinka prie vestuvių temos ir dekoro: senus ir naujus paveikslų rėmelius, spalvotas popierines dovanų dėžutes, puodelius, vazas ir viską, į ką gali dailiai sukrauti skanėstus.
 • Kad svečiai žinotų, kokius saldumynus jiems išrinkote, gali prie kiekvieno parašyti kas tai. Tokie užrašai pasitarnaus kaip dekoro elementai, o po šventės nerasi prąkastų ir paliktų skanėstų, nes svečiai galės išsirinkti tai, ką mėgsta labiausiai.
Skanaus!
O štai keletas mūsų desertų stalų iš praėjusios vasaros..beje visus šiuos gražiuosius keksiukus, kuriuos matote nuotraukose kepė ,Tie kepėjai,!

{Foto Nerijaus Januškos}

{Foto Nerijaus Januškos}

{Foto Justės Boreikaitės}

{Nuotrauka Fotoperlo}

{Nuotrauka Fotoperlo}

{Nuotrauka Fotoperlo}

{Nuotrauka Fotoperlo}

{Nuotrauka Fotoperlo}

{Nuotrauka Fotopastelės}

{Nuotrauka Fotopastelės}


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Komentarų: 15 to “Desertų stalas Tavo vestuvėms”

 1. Eglė sako:

  Grožis ir gėris. Viktorija, o kas tortukus kepė?

 2. Reda sako:

  Tobula. Dziuginat akis ir sirdi :) Tik idomu kas uzrasyta remeliuose ant stalo? Labai jau intriguoja :)

 3. Egle, tortus kepė visi: Stikliai, Beatričė ir kiti
  O rėmeliuose parašyta kokie skoniai tų keksiukų ir pyragaičių: )

 4. Eglė sako:

  Ačiū. Nes suku galvą, kur reikės skanų tortą gaut ;)

 5. S. sako:

  tie balti su avietem ir raizinukais mane persekioja :)

 6. Giedrė sako:

  Nuostabiai gražu :) gal žinote, kur Vilniuje būtų galima puikiųjų macaroon-ų užsisakyti – niekur nerandu :)

 7. Yra stikliuose, bet nelabai gražūs. O Villono viešbutyje galima kepykloje užsakyti pagal užsakymą labai dailių. Skonis: ir ten ir ten skanūs!

 8. marija sako:

  Stikliuose makaron’ai tai ne tik negražūs, bet ir neskanūs.
  Dar jų kartais turi La Cave (skanūs!) ir Tie kepėjai.

 9. marija sako:

  O vaizdai nuotraukose – super dailu! :)

 10. Puiki info, gal net ir pasinaudosime kada : )

 11. Laura sako:

  laba,gal isuotumete kur uzsakineta buvo (2 foto nuo virsaus) tie pyrageliai ir saldumai ant mediniu padeklu ?

 12. Ten naminiai triufeliai, užsakyti jų nelabai įmanoma: ) prašykite savo maisto tiekėjų, kurie gamina maistą, kad pagamintų!

 13. [...] pagal savo unikalų stilių. Tortinės yra popierinės ir lengvai sudedamos, o daugiau apie jas čia ir [...]

 14. Ieva sako:

  gražu! :)

Komentuoti