Jūratė ♥ Columbia

Vestuves gamtoje Viktorijos Vestuves (29)

Štai dar vienos mūsų vestuvės…tokios gražios, kad apie jas parašė mūsų ir visų pasaulio nuotakų mylimiausias blogas Style Me Pretty!

Istorija tokia: netoli Niujorko gyvenanti Kornelio universiteto docentė lietuvaitė Jūratė su sužadėtiniu amerikiečiu Columbia susituokti nusprendė Lietuvoje, Druskininkuose. Mieste, kuriame Jūratė gimė ir užaugo, kurį supa samanotos girios, vešlios pievos ir kuris pilnas gražių vaikystės prisiminimų. Šalyje, kurią taip norėjosi parodyti visame pasaulyje išsibarsčiusiems draugams ir jaunikio tėvams. Kaip tarė, taip ir padarė.

Dar likus metams iki numatytos vestuvių dienos birželio mėnesį Jūratė trumpam atskubėjo pas mus į Vilnių ir pradėjome ruoštis. Jausdama nostalgiją savo kraštui ir jo gamtai nuotaka šventei pasirinko samanų žalumos, žemės rudumo bei pieno baltumo atspalvius. O vestuvių dieną būtinai norėjo atsidurti miške!

Vestuves gamtoje Viktorijos Vestuves (3)

Vestuves gamtoje Viktorijos Vestuves (8)

Na, o kol Jūratė derino vestuvių grožio reikalus, istorija ir kultūra besidomintis jaunikis užsienio svečiams rašė gidą apie Lietuvą! Ir pavyko: nei daug, nei mažai, o visi 42 lapai apie Lietuvą su itin taiklaus ir asmeniško humoro doze apie mūsų kraštą, istoriją, kultūrą ir viską, kas būtų įdomu ir naudinga žinoti užsieniečiui.

Suknelė, bateliai ir kiti nuotakos aksesuarai atkeliavo iš Amerikos, kuriuos kruopščiai po vieną išsirinkusi Jūratė susikomplektavo į vieną nuostabų ansamblį. Plaukus papuošė gyvos gėlės, o veidą – šypsena.

Šventė prasidėjo itin ramioje ir jaukioje Druskininkų bažnyčioje, kur jaunieji artimiausių žmonių akivaizdoje vienas kitam kalbėjo priesaikos žodžius ir apsikeitė vestuvių žiedais, kurių pagalvėle tapo miško samanos ir šakelės.

Vestuvių dieną Jūratė rankose laikė baltų kalijų puokštę, o ceremonijos ir restorano vietos dekorui naudojome baltas hortenzijas, žaliakotes kalijas, dekoratyvinius krūmelius ir net medžius vazonėliuose. Po ceremonijos ir šampano taurių pakėlimo pievoje šventė persikėlė į restoraną.

Vestuves gamtoje Viktorijos Vestuves (11)

Vestuves gamtoje Viktorijos Vestuves (6)

Vestuves gamtoje Viktorijos Vestuves (41)

Vestuves gamtoje Viktorijos Vestuves (36)

Vestuves gamtoje Viktorijos Vestuves (2)

Vestuves gamtoje Viktorijos Vestuves (20)

Vestuves gamtoje Viktorijos Vestuves (9)

Vestuves gamtoje Viktorijos Vestuves (5)

Vestuves gamtoje Viktorijos Vestuves (31)

Vestuves gamtoje Viktorijos Vestuves (25)

Vestuves gamtoje Viktorijos Vestuves (28)

Vestuves gamtoje Viktorijos Vestuves (30)

Vestuves gamtoje Viktorijos Vestuves (24)

Lietuvaičiams – vestuvių svečiams – dovanų jaunieji iš Niujorko parvežė vietinio gintarinio klevų sirupo dailiuose klevo lapo formos indeliuose, o užsienio svečiams dovanojo medelius su lietuviško gintaro lapeliais. Beje, ne tik medeliai ir lapeliai tapo dovanėlėmis… Svečių vardai atsidūrė lapo formos stalo kortelėse, o šie ant lapų jauniesiems irgi parašė palinkėjimus, sukabino ant „linkėjimų medžio“, kad jie tikrai išsipildytų!

Jaunieji svečius lepino gausiu vakarienės meniu, ypač atvykusius iš toli, kurie keliaudami į šventę užtruko turbūt ilgiau nei paviešėjo Lietuvoje. Jiems specialiai buvo paruošti užkandžių asorti iš lietuviškos mišrainės, silkės, miško grybų ir daržovių… Žodžiu, visko, ką čia turime geriausia.

Po vakarienės pievoje visus svečius sveikino ir lietuviškų šokių bei dainų mokė tautinis kolektyvas iš Druskininkų „Racilukai“.

Vestuves gamtoje Viktorijos Vestuves (19)

Vestuves gamtoje Viktorijos Vestuves (34)

Vestuves gamtoje Viktorijos Vestuves (33)

Vestuves gamtoje Viktorijos Vestuves (39)

Vestuves gamtoje Viktorijos Vestuves (15)

Vestuves gamtoje Viktorijos Vestuves (16)

Vestuves gamtoje Viktorijos Vestuves (14)

Desertų stalas buvo nukrautas tortais, pyragaičiais bei kitais saldumynais ir, be abejo, vestuviniu tortu! Jį vidurnaktį prapjovę ir paragavę jaunieji toliau iki paryčių linksminosi… O ryte visų laukė malonios vandens procedūros viename iš Druskininkų SPA ir šventė tęsėsi toliau!

Vestuves gamtoje Viktorijos Vestuves (12)

Vestuves gamtoje Viktorijos Vestuves (13)

Vestuves gamtoje Viktorijos Vestuves (35)

Vestuves gamtoje Viktorijos Vestuves (37)

Ir mes ten buvome, darbavomės ir kokteilių ragavome, ir visas linksmybes matėme, ir net masažais mėgavomės… Ačiūūū!

{www.fotoperlas.lt nuotraukos}

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Komentarų: 5 to “Jūratė ♥ Columbia”

 1. as sako:

  saldumynai kokie viliojantys.mmmmmm:))

 2. jura sako:

  Patys geriausi, nuoširdžiausi ir šilčiausi prisiminimai. Tai Jums ačiū!

 3. Viktorija sako:

  Prašom, į sveikatą! : ) neaišku kam ten buvo smagiau mums ar Jums: )

 4. Robertas sako:

  Labai kokybiškos ir profesionalios nuotraukos!

Komentuoti