Vestuvinių suknelių dizaineriai, tapę ikonomis II

 {Nuotraukoje  Tom Mora ir jo J. Crew kurta suknelė}

Šiandien antra pasakojimo dalis apie vestuvinių suknelių kūrėjus.

Kai J. Crew dizaineriai suprato, kad jų sukneles iš kasdienės rūbų linijos merginos perka vestuvėms, pamatė didžiulį poreikį ir naujas galimybes elegantiškai, tačiau kasdieniškai patogiai vestuvinių suknelių linijai. Nuo 2004 kuria atskirą kolekciją jaunosioms ir jų pamergėms.

Suknelių išskirtinumas: svarbiausiai patogumas ir elegancija.  Todėl dauguma suknelių turi kišenes.

Patarimas nuotakai: Kartais tiesiog reikia bandyti, net jei atrodo, kad modelis ir stilius visai netinka, tačiau galų gale gali pasirodyti, kad tai yra būtent tai ko ieškojai.

{Nuotraukoje Carolina Herrera ir jos kurta suknelė}

Iš Venesuelos kilusi aristokratė Carolina Herrera, pirmame madų šou Balenciaga apsilankė būdama 13 metų ir jai paliko tokį įspūdį, kad pati tapo dizainere. Ji kuria rūbus moterims nuo 1981 metų. Nuotakoms atskirą kolekciją kuria nuo 1987 metų.

Išskirtinumas: metams bėgant, ji kuria laikui nepaklūstančias, elegantiško ir nepriekaištingo stiliaus sukneles.

Patarimas nuotakai: Herrera sako, kad geriausiai ieškoti ir matuotis suknelės eiti vienai pačiai! Daugybės draugių nuomonių tik įneš sumaišties į galvą, o vestuvės juk tik tavo ir svarbiausiai kaip pati jautiesi, įsivaizduoji save.

{Nuotraukoje Badgley ir Mischka ir jų kurta suknelė}

Šių dizainerių kurtomis suknelėmis rengiasi raudonu kilimu žygiuojančios įžimybės ir …. jos visos atrodo tiesiog TOBULAI! Tad nuo 1993 metų kuriama kolekcija nuotakoms taip pat neturi priekaištų. Tiesa, mūsų kraštuose gal mažiau žinomos, nes tai juk aukštoji mada Holivude. Bet kas draudžia atrodyti per savo vestuves kaip Holivudo tobulybei..? Jų suknelėmis vilkėjo ir legendinė Bridgit Bardot.

Išskirtinumas: suknelės įkvėptos kino žvaigždžių spindesio ir žavesio.

Patarimas nuotakai: Svarbiausiai, kad suknelė tobulai priglustų prie TAVO kūno. Svarbiausiai, kad modelis tiktų idealiai prie kūno formų, tada net paprasčiausia suknelė atrodys kerinčiai.

 {Nuotraukoje Perez Lazaro ir jo kurta suknelė}

Perezas gimė būti dizaineriu: Kuboje, kur yra jo gimtinė, jo mama buvo vestuvinių suknelių dizainerė. Matydamas kiek daug malonumo ir džiagsmo mama patiria kurdama vestuvines sukneles ir pats nusprendė sekti mamos pavyzdžiu. 25 metų būdamas Lazaro Perezas pristatė pirmąją savo vardo vestuvinių suknelių kolekciją. Dabar jam priklauso du prekiniai ženklai, po kuriais slepiasi kuklusis Perezas: Lazaro ir Tara Keely. Dizaineris sako, kad neįsivaizduoja savęs darančio nieko kita gyvenime, net iki šiol jis jaučia užplūstančias laimės bangas nuo to, ką daro.

Išskirtinumas: labiausiai žinomas dėl įmantrių detalių ir karoliukų naudojimų suknelėms. Siluetas gali būti paprastas, tačiau detalės – ne. Įkvėpimą naujai suknelei sukurti gali sukelti paprasčiausi dalykai, kaip kad plakatas ar gėlė…

Patarimas nuotakai: „Svarbiausiai, kad apsivilkusi suknelę, didžiuotumeisi kaip atrodai! „

O štai dar keletas žymių dizainerių su savo vestuvinėmis suknelėmis:

{Nuotraukoje Amsale Aberra ir jos kurta suknelė Amsale mados namams}

{Nuotraukoje Angel Sanches ir jo kurta suknelė}

{Nuotraukoje Lela Rose ir jos kurta suknelė}

{Nuotraukoje Marchesa mados namų dizainerės ir jų kurta suknelė}

{Visa informacija (straipsnis ir nuotraukos) is Martha Stewart zurnalo}

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Komentuoti