Įkvėpimo semkis iš Auksinių gaublių raudono kilimo

Įkvėpimo savo vestuviniam įvaizdžiui semkis iš žvaigždžių bei jų labai brangiai apmokamų stilistų kruopštaus darbo!

Tik pagalvok, kodėl žvaigždės atrodo pribloškiamai per kiekvieną Oskarų ar Auksinių gaublių teikimo ceremoniją? Jos dėvi geriausių pasaulio mados guru kurtas, joms pagal firgūrą pritaikytas sukneles, o jų stilistai dirba naktimis, rinkdamiesi tarp dizainerių siūlomų suknelių, šukuosenų meistrų ir lūpų blizgio atspalvių. Įvaizdį, detales gali pasiskolinti ir atrodysi irgi tobula! Tobula, kaip Sofia Vergara, Eva Langoria, Mila Kunis… Pradedam –  Auksiniai gaubliai 2011:

 

Sofia Vergara: Jos tobula smėlio laikrodžio figūra ir idealiai parinktas Vera Wang suknelės modelis, dirželis, kuris pabrėžia ir taip liekną taliją. Lengvai pasibangavę palaidi plaukai, tik dvi apyrankės ir auskarai, daugiau nieko.  Gražu, tobula, neperkrauta. Šalia nuotraukoje – matom taip pat Vera Wang, tik jau vestuvinę, beveik identišką, pilkšvo atspalvio undinėlės modelio suknelę. Suknelė ta pati, moteris – kita. Kuri patinka labiau?

Emma Stone pasirinko švelnų Calvin Klein stilių, kreminės spalvos šilko audinys paryškina jos švelnų būdą. Tokio pat modelio vestuvinę suknelę galima rasti ir J.Crew mados namuose.

Eva Langoria dėvi dizainerio Zac Posen prabangią suknelę. Panašų įvaizdį galima pastebėti Monique Lhuillier mados namų kolekcijoje nuotakoms.

Catherine Zeta-Jones Monique Lhuillier mados namų suknele, šalia – labai panaši tų pačių mados namų vestuvinė dviejų dalių suknelę.

 

Jei patinka, kaip Mila Kunis atrodo su smaragdo spalvos Vera Wang mados namų kūriniu, tai žinok, galima nusipirkti ir  tokios suknelės vestuvinę versiją.

Amy Adams pasirinko tamsiai mėliną Marchesa mados namų suknelę. Šalia nuotraukoje panaši vestuvinė suknelė iš tų pačių mados namų.

Jennifer Love Hewitt ir jos visiškai tikra vestuvinės suknelės versija ant raudono kilimo. Suknelę kūrė Romona Keveza mados namai.

{Viską radom čia}

Linkėjimai,

Edita

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Vienas komentaras to “Įkvėpimo semkis iš Auksinių gaublių raudono kilimo”

  1. Sharlotė sako:

    Na taip svarbiausia neperspausti su papuošalais, tiksliau netapti Kalėdų egle. Kai kurios vestuvinės suknelės tikrai kelia pavydą.

Komentuoti