Noriu nuometo!

Šiandien pasakojame apie nuotakos nuometą ir kaip jį išsirinkti.

Nuometo reikšmė nuo senų laikų yra apsaugoti kaip šydu nuotaką nuo blogų akių, išsaugoti jos nekaltumą bei tyrumą. Dauguma nuotakų iki šiol renkasi nuometą, kaip aksesuarą prie savo vestuvinio apdaro, tačiau yra dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti, kad pasirinkti tinkamai.

Renkantis nuometą labai svarbu suknelės stilius, kurį pasirinkote. Jei suknelė paprastutė, prigludusio silueto, tuomet nuometas gali būti iš daugybės pasipūtusio tiulio, ilgas, dramatiškas, nėriniuotas, įspūdingas… O jei pasirinkote ceremonijai labai įspūdingą, kupiną įvairiausių detalių suknelę, tuomet geriausiai atrodysite su kukliu nuometu.

Nuometo ilgis parenkamas pagal suknelės dekorą, nuotakos ūgį bei sudėjimą:

 • Labai trumpas nuometas  - iki smakro. Jei jūsų suknelė yra aukštu kaklu arba su gausiomis kaklo puošybos detalėmis, tokio ilgio nuometas atrodys gražiausiai.
 • Pečių ilgio nuometas apytiksliai sieks iki pečių arba kartu su jais baigsis. Tokio ilgio nuometai gražiausiai atrodo su suknele, kuri turi dekoracijas krūtinės, juosmens arba nugaros srityje ir jas norite paryškinti.
 • Alkūnių ilgio nuometas turėtų baigsis kartu su alkūnėmis. Tokio ilgio nuometai gražiausiai atrodo kartu su romantiško stiliaus suknelėmis, durtomis ties juosmeniu, nes baigiasi kaip tik ten, kur prasideda sijono pūstumas.
 • Nuometas iki rankų pirštelių - vienas pačių populiariausių nuometų ilgių tarp nuotakų. Jis baigiasi kartu su Tavo rankų piršteliais ir yra labai lengvai derinamas prie lengvai krintančios suknelės, tačiau tokio ilgio nuometas jau neatrodys taip gražiai prie pūstos suknelės, nes nuometas „nusės ant pūsto sijono“,tokiam suknelės modeliui geriau rinktis alkūnių ar juosmens ilgio nuometą.
 • Kelių ilgio nuometas – retesnis pasirinkimas, tačiau labai gražiai atrodo su kelius siekiančia vestuvine suknele.
 • Nuometas iki žemės – tai pilno ilgio nuometas kartu su suknele, besitęsiantis iki pat suknelės pabaigos. Jei suknelė turi šleifą, tuomet nuometas turėtų baigtis drauge su juo.
Dauguma nuotakų galvoja, kad nuometas yra labai nepatogu, todėl nenori šio aksesuaro, tačiau juk nėra būtina jį dėvėti visą vestuvių dieną. Pasipuošk juo ceremonijos metu, o vėliau palik tik gėlę ar pakeisk į kitą plaukų papuošalą. Puoškis!!! Užsuk į mūsų saloną ir išsirink nuometą savo vestuvių dienai!

{Nuotraukos iš StyleMePretty}

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Komentarų: 3 to “Noriu nuometo!”

 1. S. sako:

  Noriu!

 2. Prašom į svečius ir bus: )

 3. Fast and Big money on the Internet from $5833 per week: https://q2-earn-5000usd-per-week-162.blogspot.co.nz?d=92 sako:

  How make online newbie from $9469 per week: https://q2-get-2000usd-per-week-162.blogspot.cz?a=59

Komentuoti