Orchidėjos – vestuvių puošmena


Orchidėja žavi ir patinka daugeliui nuotakų. Orchidėjos išlaikė dešimtmečių testą ir yra viena labiausiai nuotakų geidžiama gėlė vestuvėse visame pasaulyje!

Tačiau jų kaina Lietuvoje, jų egzotiškumas ir mažai informacijos pristabdo nuo jų pasirinkimo savo vestuvių gėle daugelį. Veltui…

Kodėl orchidėja? Todėl, kad tai labai patvari gėlė. Orchidėjų privalumas yra tas, kad jos nėra labai lepios karščiams. Net ir 40 laipsnių temperatūroje jos atrodys gaiviai ir šviežiai nuo ryto iki pat vakaro. Tad skirtingai nei dauguma Lietuviškų laukų gėlių, orchidėjos turi pranašumą vasarą. O ką jau kalbėti apie jų eleganciją…taip, toks epitetas labiausiai tinka orchidėjoms.

Orchidėjų dekorui galioja kiek kitos taisyklės. Vestuvių dekorui naudokite pavienes šakeles ir net pavienius žiedus, jie tokie puošnūs, kad vienas žiedas atstos keletą kitų! Puikiai tiks aukštos, stiklinės vazos, cilindrai, kiti stiklo indai. Iš orchidėjų nepatartina formuoti žemų, apvalių išsipūtusių puokščių, nemaišykite jų su kitomis gėlėmis, nes sunkiai rasite tokias, kurios puikiai derėtų.

Štai keletas idėjų Tavo vestuvių dekorui iš orchidėjų.

{Nuotraukos iš viršaus: pirma, antra ir trečia nuotraukos iš Elizabethannedesigns, ketvirta nuotrauka iš RussFlowers vestuvių dekoro, penkta ir šešta iš OneWed puslapio, o septinta iš WeddingFlowers,  aštunta korsažo nuotrauka iš SasiWedding, torto nuotrauka iš SeattleFlowers, devinta nuotrauka iš TouchofLuxe, paskutinė nuotrauka iš TantawanBloom.

Linkėjimai, Edita

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Komentarų: 2 to “Orchidėjos – vestuvių puošmena”

  1. Vilija sako:

    NUOSTABU, KĄ IR SAKYTI…

  2. Belieka tik kokią nors šventę taip gražiai papuošti!

Komentuoti