Projektas ‘Vestuvės 2013′

Sveiki!

jau grįžome po atostogų! Su milijonu naujų minčių ir idėjų! Taigi, skubu pranešti du svarbius dalykus:

  • laukiame tų, kurie planuoja vestuves ir kuriems reikia pagalbos. Visus visus, kas sulaukė mėnesį, kol atostogavome dabar kviečiame į svečius kavos. Sparčiai pildosi net 2013 metų savaitgaliai, tad jei jau dabar žinote, kad laukia šventė  - pradėkime ruoštis jai! Juk pasiruošimas toooooks malonus dalykas: )
  • mūsų vestuvinių suknelių salone – taip šilta, šviesu ir gera, kad nesinori eiti namo: ) ką jau pasakoti, kad 2013 metais laukia NAUJOS vestuvinių suknelių kolekcijos, kurias užsakėm ir išsimatavome neseniai praūžusioje vestuvių mados savaitėje Niujorke. Taip stengėmės parinkti sukneles įvairiam skoniui, kad jau nebesugalvojame kur jas visas reikės sutalpinti, kai jos atkeliaus: ) O kol kas pristatome dar vieną naują suknelę iš 2013 metų dizainerės Jenny Yoo kolekcijos, kuri jau kabo mūsų salone! Apie ją reikia atskiro straipsnio, pamatysite kodėl: )
Na, o kol kas dar kartą sveiki, laukiam laiškų ir skambučių, suknelių salonas dirba ir šeštadienį, tad rezervuokite laiką pasimatuoti vestuvinių grožių.
Viktorija
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Komentuoti