„Sandals“ kurortai Karibuose Tavo vestuvėms

„Sandals“ viešbučių tinklas Karibuose  -  pati populiariausia vieta lengvai ir be rūpesčių susituokti! Todėl šiandien trumpai apie juos…ramybės ir grožio oazes jauniesiems.

„Sandals“ kurortai įsikūre vienoje gražiausių pasaulio vietų yra idiliška ir prabangi vieta norintiems pailsėti dviese bei būti apsuptiems romantikos.Viešbučiai yra įsikūrę Jamaikoje, St. Lucia ir Antigua salose, bei Bahamuose.

Įdomu tai, kad šiuose kurortuose nepamatysite vaikų – juose apsistoti ir ilsėtis leidžama tik poroms. Taip yra sukuriama itin romantiška aplinka. Vaizdai pro langą taip pat nemažai prie to prisideda: )

„Sandals“ kurortai yra garsūs tuo, kad dviem įsimylėjusiems žmonėms sukuria nepamirštamą, romantinę aplinką. Jūsų poilsi bus apsuptas prabanga, romantika, privatumu. Dėmesiu lepinti vienas kitą padės ir tai, kad į kurorto kainą yra viskas įskaičiuota, tame tarpe ir arbatpinigiai.  Todėl galėsite karališkai lepintis ir nemąstyti apie papildomas išlaidas.

Jau rašėme, kad „Sandals“ viešbučiai itin puiki vieta švęsti intymias bei elegantiškas vestuves. „Sandals“ kurortai siūlo specialius pasiūlymus skirtus būtent vestuvėms.

„Sandals“ kurortai jau septinoliktus metus iš eilės laimi prestižinius „World travel awards“ apdovanojimus kaip geriausias Karibų regiono, geriausias romatinis ir geriausias „viskas įskaičiuota“ kurortas. Pagrindinė „Sandals“ filosofija viršyti kurorto svečių lūkesčius dabar ir ateityje, bei orentuotis į tobulumą.

Rojus Žemėje yra pasiekiamas. Belieka susidėti lagaminus ir pirmyn. Be abejo čia neapseisite ir be mūsų, nes mes mielai Jums padėsime ten nukeliauti ir susituokti: ))) Laukiam laiškų ir svečių!

{Nuotraukas ir daugiau informacijos rasite čia}

Sekmės, Karina :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Vienas komentaras to “„Sandals“ kurortai Karibuose Tavo vestuvėms”

  1. Laura sako:

    …nuosirdziai rekomenduoju rinktis Sandals :)
    Musu vestuves vyko Jamaikoje, White Sandals… Viskas buvo TOBULA!!!!
    ps. mes http://www.sandals.com/weddingmoons/weddings/real-weddings/couple6.cfm :)

Komentuoti