Daug pasakanti puokštė

Nepakartojamo grožio fotosesija įkvėpta pavasario ir gėlių!

Och koks grožis! Jau taip pasiilgom saulės ir šilumos, kibirų gėlių, iš kurių komponuosime puokštes savo nuotakoms, pamergėms, kuriomis dekoruosime stalus ir ceremonijų vietas ir kurios pripildys mūsų ofisą įvairiausių kvapų ir spalvų…

Štai mielas projektas, kurio metu skirtingoms nuotakų tipams buvo sukurtos juos atitinkančios puokštės…jis mums taip patinka!

Beje, tarp suknelių, kurias dėvi ši nuotaka, galite matyti ir mūsų vestuvinių suknelių salone „Noiva“ kabančią gėlėtą Ivy & Aster „Morning glory“ suknelę. Taip, taip, tai toji trumpa ir gėlėtai neriniuota :)

Prie vestuvinės suknelės ir bendros nuotaikos priderinta puokštė gali būti ne tik aksesuaru, bet savyje nešti labai gilią mintį. Juk kiekviena nuotaka savo vestuvių dieną į naują gyvenimo tarpsnį žengia kupina vilties, meilės ir atsidavimo, o tai galima perteikti per nepaprasto grožio puokštę.

Laukiam svečiuose ir nekantraujam sukurti dekorą Tavo vestuvėms…

Taigi ši itin spalvinga puokštė yra sudėta iš skirtingų gėlių: koralo spalvos bujūnų, žaliųjų hortenzijų, žalių ir baltų tulpių ir kitų žiedų. Sakoma, kad bijūnai atspindi nedrąsumą, bet taip pat simbolizuoja atsidavimą, tuo tarpu gluosnio šakelė simbolizuoja naują pradžią, o tai ypatingai tinka vestuvinei puokštei.

Šioje puokštėje spygliuotas dagys, kuris yra šios puokštės dalis, keltų kultūroje simbilizuoja stiprų charakteri ir kilmingumą, tuo tarpu orchidėjos puokštei suteikia švelnumo ne tik vizualiai bet ir reikšmės prasme, nes jos simbolizuoja meilę, grožį ir ištvermę.

Šioji iš rožių tikrai ypatinga ir kartu paprasta…

Norinčioms daugiau žalumos labiau patiks puokštė iš žaliaakių rožių ir elegantiškai krentančių žalių burnočių.Tokio atchitektūrinio stiliaus puokštė labai tiks nuotakai mėgstančiai modernų stilių, bet neatitrūkstančiai nuo gamtos. Simbolizuoja viltį, susitaikymą ir skaistumą.

{Daugiau spalvingų ir pavasariškų nuotraukų pamatysi čia}

Šilčiausi linkėjimai,

Karina :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Vienas komentaras to “Daug pasakanti puokštė”

  1. Magnolija sako:

    Man tai labai gražu tokios didelės gėlių puokštės, bet galvoju, kad visą dieną su tokia vaikščiot per vestuves turėtų būti nepatogu. Bet nuotraukose atrodo įspūdingai :)

Komentuoti