Atlapo gėlytė tavo išrinktajam

Šiandien dalinėms nuotraukomis, kurias fotografavome drauge su Fotoperlu žurnalui Vestuvės.lt. Juose trumpas pasakojimas kaip paprasta patiems apsidaryti gėlelę jaunikiui!

Visos medžiagos, kurias čia naudojome yra paprastos ir beveik nieko nekainuoja: )

Mums reikės: keleto gėlyčių, žolyčių ar kitokių augalėlių. Šias gėlytes, vadinamas‚ sausučiais, bei rožiniais taškučiais nusėtus viržius pirkau turguje pas močiutę, įvairiausių žolelių pasiskyniau artimiausioje miesto pievelėje. Butonjetei tinka viskas, uogos, gilės, daržovių lapai, pievos smilgos. Svarbiausia derinkite viską tarpusavyje ir tikrai pavyks.

Visas žoleles suriškite – įsivaizduokite, jog darote miniatiūrinę puokštelę. Priekyje palikite trumpesnius žiedelius ar lapus, gale -  ilgesnius. Sutvirtinkite siūlu, viela ar virvute.

Kotelius apvyniokite reikiamos spalvos bei pločio kaspinėliu ar virvele. Nuotraukoje vieną butonjetę surišome džiuto virve su kaspinėliu – jis tiks, jei norėsite sukurti kaimišką vestuvių stilių. Kitą – tamsiai raudonos spalvos organzos kaspinu, jei norėsite puošnumo. Butonjetes sekite smeigtuku iš kitos apykaklės pusės. Jei vieno nepakanka panaudokite du, kad gerai laikytųsi ir neiškristų.

Tokias panašias spalvine gama ir stiliumi butonjetes užsienyje įpratas segėti ne tik jaunikiui, bet ir dovanoti artimiausiems šeimos nariams.

Kūrybinio įkvėpimo ir gražių vestuvių!!!

Viktorija

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Komentarų: 2 to “Atlapo gėlytė tavo išrinktajam”

  1. S. sako:

    Matosi ikvepimas! ir tie sausuciai-tokia nostalgija :)

  2. Džiugu, kad patiko idėja. O svarbiausia, kad kiekviena tikrai gali tai pasidaryti pati : )

Komentuoti