Batai bateliai nuotakai…

 

Batai, bateliai – jų niekada ir taip negana, o dar kai laukia TOKIA šventė, tuomet dar sunkiau apsispręsti, kuriuos, kokius, kiek porų jų dėvėti!? Patogūs ar gražūs? Derantys prie suknelės, neutraulūs ar iššaukiantys?!Gal padės apsispręsti keletas patarimų?

  • Jei dėvi įspūdingą, detalių pilną vestuvinę suknelę, bateliai gali būti tiesiog elegantiški blizgūs arba neutralūs. Tačiau jei tavo suknelę itin paprasta, kukli, gali investuoti tuomet į rėkiančių dizainerio batelių porą!

  • Jei nusprendei dėvėti trumpą suknelę prie jos gali pasirinkti ir labai ekstravagantiškus batelius, tuomet ir pakulnė gali būti tokia aukšta, kad visi manys jog mėgini paneigti gamtos dėsnius: )

 

  • Jaunikis nedaug aukštesnis nei tu? Tuomet geriau rinkis plokščiapadžius, juk nenorėsi, kad jis jaustusi nepatogiai. Be to, su tokiais bateliais ar basutėmis jausies be galo patogiai. Tik jei nuspresi avėti basutes su plonais dirželiais, butinai juos išsimegink- nesinorėtų pritrinti kojų ar dar blogiau, kad pačiu atsakingiausiu momentu dirželis nuktrūktų.

 

  • Kulniuko aukštį rinkis ne tik mąstydama apie savo norus, bet taip pat derinkis su suknele, jaunikio ūgiu ir stenkis būti atvira pati su savimi. Nemėgink avėti dvylikos centimetrų pakulnės jei niekada gyvenime neesi tokių batelių avėjusi. Tai ne tik bus nepatogu, bet ir atrodys ne itin grakščiai. Jei labai užsispyrei siekti dangų, batelius nusipirk bent pusė metų iki vestuvių ir kiekvieną vakarą po namus vaikščiok su jais.

  • Batelius vestuvių dieną gali pasikeisti. Prie ‘altoriaus’ žygiuok su neįtikėtino aukščio bateliais, o vakare leisk kojoms pailsėti ir nevaržona šok su plokščiapadžiais.

 

Kokius batelius nusprestum avėti – įsigyk juos gerokai prieš vestuves, pavaikščiok su jais namie. Taip jie prisitaikys prie tavo kojos, ir jei kažkas netiks turėsi pakankamai laiko nusipikti naujus. Įvairių ir tikrai patogių batelių gali rasti ir mūsų salone „Noiva“, būtinai užsuk pasimatuoti.

{Nuotraukos iš čia}

Linkėjimai,

Karina

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Komentuoti