Natūralumu dvelkiančios Artauto ir Vaivos vestuvės

Praėjusią vasarą teko smagumas pridėti savo pagalbos ranką, organizuojant vestuves be galo įsimylėjusiems dviem medikams – Vaivai ir Artautui.

Vestuvių organizaciniais reikalais pradėjome rūpintis jau rudenį. Kai du besišypsantys, bet labai kuklūs žmonės įėjo pro mūsų biuro duris, viskas tartum nušvito ramybe ir meile. Kas kartą susitikimai praeidavo šiltai šnekučiuojantis prie arbatos puodelio ir po truputį dedant detalę prie detalės.

Dažnai taip anksti pradėjus planuoti šventę, daugybė detalių kinta, keičiasi skonis, norai, tačiau visi darbai ėjosi labai ramiai ir nuosekliai. Jaunieji tiksliai žinojo, na, o mes labai stengemės padėti tai įgyvendinti.

Jaunųjų reikalavimas buvo vienas ir svarbiausias – natūralumas. Tad šios linijos ir laikėmės rinkdami vietą, spalvas, dekorą, gėles ir kurdami tokią nuotaiką šventei.

Nors saulutė slėpėsi už debesų, vestuvių diena buvo nuostabiai gaivi. Jaunieji susituokė ramią popietę Vilniuje, Šv. Kryžiaus bažnyčioje, kur jų sąjungą palaimino kunigas Ričardas Doveika. Po jausmingos ceremonijos ir sveikinimų jaunieji drauge su fotografu nuskubėjo į profesionalią fotostudiją fotosesijai.

Vakarinei šventės daliai buvo pasirinkta Varėnos rajone esanti sodyba, kur gamtos ir ežero prieglobstyje savo svečius jaunieji nusprendė palepinti dviejų dienų švente.

Ežero tyrumas, sodri žalia ir balta spalvos, samanos suteikė dar daugiau žavesio. Į šventės vietą atvykę svečiai rado lauke padengtus stalus vakarienei, kur vakaras ketino būti ramus ir leido visiems vakarieniauti gryname ore ant ežero kranto, po atviru, vėliau – žvaigždėtu dangumi.

Atsidėkodami jaunieji svečiams padovonojo po mažytį augalėlį kibirėlyje, kuris, kaip ir Jų meilė, augs sėkmingai kiekvieno namuose ir primins apie šią gražią dieną, kai jiedu sujungė savo gyvenimus į vieną.

 

Po vakarienės visų smagurių svečių laukė gausus saldumynų stalas, dekoruotas vestuvėms pasirinktomis spalvomis ir miško  elementais: samanomis ir medžių malkomis: ) O ant jo – gausybė įvairiausių keksiukų, guminukų, čiulpinukų ir pyragaičių…

O įkvėpę gryno oro ir pasimėgavę gardumynais svečiai rinkosi šokių aikštelėje stebėti pirmojo jaunųjų šokio ir linksmintis kartu su suotaikinga grupe.

{Nuotraukos Fotoperlas}

Linkėjimai!

Viktorija

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Vienas komentaras to “Natūralumu dvelkiančios Artauto ir Vaivos vestuvės”

  1. vikorija sako:

    Sveiki.

    Gal galite pasakyti kuri cia sodyba?

    Aciu

Komentuoti