Aistė♥Hasnain

Pradedame po truputėlį dalinis savo vasaros istorijom. Pirmoji netrumpoje eilėje – Lietuvaitės Aistės, kuri jau dešimtį metų gyvena Norvegijoje ir pakistaniečio Hasnain meilės istorija. Klasika! Taip būtų galima trumpai apibūdinti šios poros vestuves. Elegantiškos, šviesios, miestietiškos, su gėlėmis apipilta ir graudžia ceremonija, (kurios metu jaunikis verkė net kelis kartus!), gurmaniška keturių patiekalų vakariene ir linksmu vakarėliu iki pat ryto. Tikrai iki pat, nes svečiai dar su vestuviniais drabužiais, tiesiai iš šokių salės, nusileido valgyti pusryčių viešbučio apatiniame aukšte!

Nuo vaikystės Norvegijoje gyvenančio lietuvaitės Aistės ir pakistaniečio Hasnain vestuves pradėjome planuoti beveik likus dešimt mėnesių iki šventės. Jaunieji gyvena ne Lietuvoje, tačiau norėjo, kad viskas eitųsi sklandžiai jiems nesant čia. Darbo buvo nemažai, mat svečių daug, trys skirtingos vietos, kuriose visose vestuvių dieną vyko skirtingos šventės dalys.

Planavome, planavome ir suplanavome. Suvažiavo bene šimtas svečių iš įvairiausių pasaulio vietų tam, kad pasveikintų du žmones tokios svarbio šventės proga. Pakistaniečių kultūroje vestuvės – itin svarbus įvykis, tad daug moterų vestuvių dieną dėvėjo tradicinius apdarus, o vakare prieš vestuves surengė tradicines išlydėtuves.

Ceremonijai pasirinkome jaukų Vilniaus senamiesčio keimelį, kur po atviru dangumi itin intymiai jaunieji prisiekė vienas kitam amžiną meilę. Ceremoniją vedė Hasnain sesuo, tad ji buvo iti jaudinant. Jaunikis, laukdamas nuotakos prie altoriaus, pirmiausia išvydo judviejų dvimetę dukrelę, kuri, kartu su kitomis mergaitėms, tapo gėlių mergaite, po jos – tris geriausias nuotakos drauges, o vėliau ir tėčio vedina, atėjo nuotaka.

Prieš ceremoniją jaunieji įvardino dainas, kurias norėtų skirti vienas kitam, tad pakvietėme dainininkus, kurie pasiruošė ir gyvai jas atliko per ceremonijos. Po nuotakos įžadų jaunikiui skambėjo jos dovana vyrui – daina, po Hasnain įžadų Aistei – daina, kurią jis skyrė jai. Taip emocingai ir šiltai praėjo vestuvių ceremonija, po kurios svečiai gurkšnojo vyną, vaišinosi skanėstais, šnekučiavosi ir gaivinosi naminiais ledais.

Po valandėlės visi nuskubėjo į netoliese esantį „Kempinski“ viešbutį, kur jų laukė prabangi vakarienė, tostai, kalbos ir vestuvinis tortas. Na, o visi sotūs ir pailsėję, buvo nuežti į dvidešimt antrąjį „Sky Bar“ aukštą, kur vestuvės po pirmojo jaunavedžių šokio pavirto siautulingu vakarėliu su kokteiliais, DJ‘ais, fejerverkais ir šokiais iki ryto.

Aistės ir Hasnain vestuves puošėme baltomis ir žaliomis hortenzijomis, rožėmis, eukalipto lapais. Klasikinė gėlių arka puošė ceremonijos vietą, didelės puokštės ir baltas kilimas nutiesė kelią altoriaus link. Vakarienės metu naudojome daugiau aukso akcentų: vazas, žvakides, rėmus, kad būtų sukurta prabangi ir jauki atmosfera, su daug žvakių ir gėlių. Nuotakos puokštę surošome iš įvairiausių rožių ir bijūnų. Pamergės dėvėjo sąmanų žalumos sukneles, kurias parinkome atsižvelgę į bendrą vestuvių spalvinę gamą, rankose laikė baltas puokštes.

Vaikams vestuvių metu buvo skirta ypač daug dėmesio. Jie turėjo savo atskirą stalą, veiklos ir  net atskirą meniu. Mažėliams buvo parūpintos auklės, kad tėveliai galėtų labiau atsipalaiduoti.

Kiekvienas jaudinosi, bet vėliau atsipalaidavo, verkė, bet daugiau juokėsi, valgė, o po to šoko, susitiko Vilniuje, o paskui vėl išsiskirstė po savo kraštus ir tikrai ilgai prisiminė tą gražią dieną, kai Aistė ir Hasnain pažadėjo vienas kitam širdį. 

 

Nuotraukos „Foto Perlas“

Linkėjimai!

 

Viktorija

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Komentuoti