Kviečiame į kalėdinių vainikų gamybos vakarus!

Vis mąstėm kaip greičiau prisikviesti Šv.Kalėdas, pajausti jų kvapą ir nuotaiką. Vat ir sumąstėm, kad norim tai padaryti drauge su Tavim!

★˛°.˛*.˛°˛.*★

Kam jau norisi kalėdinės nuotaikos  – kviečiame į vainikų gamybos dirbtuves! Prie karštos arbatos kiekvienas pasigaminsime po šventinį vainiką, visi po skirtingą, visi po savo! Turėsi jaukią dekoraciją savo namams, arba puikią Šv.Kalėdų dovaną draugei ar mamai. Gaminsime tradicinius žalius vainikus iš eglės, pušies, kėnio šakų. Juos puošime kankorėžiais, kaspinais, cinamono lazdelėmis ir džiovintais anyžiais bei apelsinais….ar bent įsivaizduoji kaip visa tai skaniai kvepia!!?? Mes parodysime kaip viską daryti ir pamokysime kiekvieną asmeniškai, tad tikrai pavyks!

★˛°.˛*.˛°˛.*★

Vainikus gaminsime:

2013 metų Gruodžio 1o, 11 ir 12 dienomis  19-21val. Grupės nedidelės, tad būtina išankstinė registracija telefonu arba paštu.

Užsiėmimai vyks Vilniaus senamiestyje, Arklių g. 22-12, ‘Viktorijos Vestuvės‘ studijoje.

Kaina – 7o Lt. Tavęs lauks karšta arbata, kalėdinė muzika bei nuotaika, nauji draugai, visos, vainiko gamybai  bei dekorui reikiamos priemonės, o namo galėsi parsinešti ką tik savo pagamintą didelį kalėdinį vainiką. Puiki proga papuošti savo namus!

Na, o jei ateiti nepavyks, o tokio vainiko vis viena nori, tai skambink, užsuk pas mus, nusipirk ir pasipuošk namus, ofisą ar įteik kaip dovaną. Vainiko skersmuo apie 5ocm, kaina 7olt.

Skambinkite, rašykite:

Mob. +370 640 77227

Info@viktorijosvestuves.lt

★˛°.˛*.˛°˛.*★

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Komentuoti