Ryškiai meilei ryškios spalvos! Vaidas ir Laurelle

Laurelle ir Vaido vestuvės buvo neeilinė šventė, suplanuotos per atstumą, nes jaunuosius gyvai pamatėme likus tik 4 dienoms iki vetsuvių. Iš Pietų Afrikos Respublikos kilusi Laurelle ir lietuvaitis Vaidas, gyvendami Korėjoje, mums patikėjo savo šventę, tad pusmetį visi drauge organizavome nepamirštamą dieną: su šimtais gėlių žiedų, ryškiomis spalvomis, dėmesiu detalėms ir besišypsančiais svečiais ir net puikiu oru! Veinas iš jaunųjų pageidavimų buvo surengti tokią šventę svečiams ir sau, kurios metu nebūtų jokių didelių formalumų, svečiai jaustųsi patogiai, atsipalaidavę ir švęstų meilę ir vetsuves. Tad net vestuvių ceremonija buvo ypač jauki ir intymi, be įtampos, su laimės ašaromis ir juoku, o vakarienė kaip didelės šeimos – prie bendro ilgo stalo, su tostais, daug kalbų ir maisto.

Ypač daug dėmesio skyrėme šventės dekorui. Jaunieji puikiai žinojo ko nori, tad nebuvo sudėtinga išryškinti ir įgyvendinti jų norus.

Vestuves nuspalvinome mėtų, oranžinę bei turkio spalvų derinį, sukūrusiu romantišką, kaimo gamtos ir laisvės nuotaiką. Stalai pakvipo oranžinių atspalvių jurginais, rožėmis, gerberomis, žaluma ir net apelsinais.

Ypatingu nuotakos pageidavimu sukūrėme kabančias gyvų gėlių dekoracijas, kurios buvo iškeltos  virš vakarienės stalų ir priderintos prie bendro kolorito ir tematikos.

Šalia jau vetsuvėse įprasto, desertų stalo, atsirado dar vienas – užkandžių stalas, nuklotas sūriais, mėsos užkandžiais, kepta duona ir kitais skanėstais.

Viskas prasidėjo jau svečiams atvykus į vestuvių vietą. Kiekvienas rado sau skirtą drobinį krepšelį, su užrašu ‚I Ricked Lithuania‘, kupiną smagių lauktuvių: akinius nuo saulės, kad meilė per daug jų neapakintų, spalvingas kojines, vandens buteliuką, atvirlaiškį su Lietuvos vaizdu.

Laurelle vietoje nuotakos puokštės stilingai pasipuošė oranžinių rožių vainiku ant galvos. Romantiškais gėlių vainikais puošėsi ir pamergės.

Ceremonija vyko pievoje, medžių apsuptyje, kur jaukiai įsitaisę svečiai klausėsi janųjų priesaikos, kalbų ir paukščių čiulbėjimo…. po jos ragavo šampano, fotografavosi, skanavo naminių ledų ir keksiukų, braidė po ežerą ir mėgavosi lietuviška gamta.

Vakarėjant svečiai susėdo vakarienės prie dviejų ilgų stalų, kuriups puošė gausybė žvakių ir apelsinais kvepiančios jurginų puokštės. Sutemus šokiai persikėlė po atviru dangumi, o vidurnaktį visi pasitiko su nenusakomo didingumo fejerverkais bei burtais prie didelio didelio laužo….

Nuotraukos: Tadas Černiauskas „Fotoperlas“

Linkėjimai,

Viktorija

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Komentarų: 4 to “Ryškiai meilei ryškios spalvos! Vaidas ir Laurelle”

  1. Skaitytoja sako:

    pagaliau pavasario laukti lengviau :) labai grazu.

  2. Ačiū už gerą įvertinimą : )

  3. Lukrecija sako:

    Tos puokštės su apelsinais tai superinės. Čia tikri apelsinai viduje ar dirbtiniai? Ar patys darėtė? :)

  4. Lukrecija, apelsinai tikri, pjauti per pusę. Dekorą darėme mes, Viktorijos vestuvės. Smagu, kad jums patiko : )

Komentuoti