Storos Didelės Lietuviškos Vestuvės

Būten tokių – didelių, storų ir lietuviškų vestuvių pageidavo jaunieji Oksana Pikul ir Simas Jasaitis!

Linksmų, triukšmingų, su visais draugiais ir giminaičiais bei skania vakariene. Nesibaigiančių tą patį vakarą, bet trunkančių ištisą savaitgalį! Su šokiais ir dainomis iki ryto, pokštais ir žaidimais, juoku iki ašarų ir jaukia atmosfera.  Kaip tarėm, taip padarėm.

Vestuvių vakarui jaunieji pasirinko elegantišką užmiesčio vilą prie ežero su viešbučiu ir restoranu, netoli Trakų. Ceremonijai – erdvę bažnyčią Vilniaus senamiestyje, kurioje turėjo tilpti visi susirinkusieji.

Šventės dekorui buvo pasirinktos baltos ir rožinės spalvų gėlės: hidrangėjos, rožės, bijūnai, gvazdikai. Nuotaka rankose laikė tamsiai raudonos spalvos sodo rožių puokštę, perrištą žaliu kaspinu, puikiai derinčią prie ekstravagantiškos, dizainerio Juozo Statkevičiaus kurtos nuotakos suknelės.

Bažnyčioje, nuotakai su tėveliu žengiant prie altoriaus, giedojo gospel choras, kalbas sakė artimieji, o po ceremonijos jaunuosius visi pasitiko žiedlapių lietumi. Bažnyčios keimelyje, skambant saksofono melodijoms, svečiai vaišinosi šampanu ir džiaugėsi drauge su jaunaisiais, nepaisydami vasariško lietaus.

Vakare visi svečiai suvažiavo į užmieščio sodybą, įskūrę prašmatniuose kambariuose, vėliau rinkosi restorane. Vaišinosi aperityvu ir  mėgavosi keturių patiekalų vakariene. Na, o po jos prasidėjo tikros linksmybės! Bene trečdalis vestuvių svečių paeiliui lipo ant scenos ir dainavo po vieną ar poromis, pasakojo linksmas istorijas bei anekdotus, demonstravo savo paruoštas staigmenas, vaizdo įrašus ir kitas linksmybes. Artėjant vidurnakčiui visus stebino netradicinis vetsuvinio torto šou, kurį svečiams surengė „Virtuvės mitų griovėjai“. Pagal jaunųjų skonį tortas buvo stebuklingai ruošiamas matant visiems svečiams.

Baigiantis vakarui, kiekvienam svečiui jaunieji dovanojo atsiminimui įrėmintą nuotrauką, kurioje buvo įamžinti jie patys su svečiais.

Storos didelės lietuviškos vestuvės tęsėsi ir kitą dieną: pusryčiai, pirtis, kepsniai ant laužo ir nesibaigiančios linksmybės… O kas toliau? Kupinas džiaugsmo ir siurprizų šeiminis gyvenimas. Kaip sako sena lietuviška patarlė: „Gera pradžia – pusė darbo.“

Fotografas: Gediminas Žilinskas

Linkėjimai,

Viktorija

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Komentuoti