Vestuvių Planavimo bei Dekoro Seminaras Nuotakoms

Bus taip smagu, kad net sunku įsivaizduoti: ) Vienos dienos seminare visos kalbėsime, žiūrėsime, klausysimės, Jūs klausite – aš atsakysiu, paskui ‘pavargę’ nuo tiek informacijos ir svajų vaišinsimės skaniausiais keksiukais, makaroons’ais, tortu (be abejo, kad vestuviniu) ir kelsim šampano taures už Tavo, jau beveik suplanuotas, vestuves!

KOVO 15d. SEMINARO PROGRAMA:

11.30-12.00 –  susitinkam, susipažįstam ir nusiteikiam darbui: )

12.00-13.00 – pirma seminaro dalis. Joje kalbamės apie tai, nuo ko pradėti planuoti vestuves, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį, kaip susidėlioti darbus, planus, kaip rasti tai, ko reikia ir nepasiklysti renkantis paslaugų tiekėjus. Papasakosime kas dirba geriausiai ir kur tuos žmones surasti: )

13.00-14.00 – antra seminaro dalis. Vestuvių biudžetas – kaip sutaupyti? Kaip jį sudaryti ir jo laikytis, kiek kas kainuoja : )

14.00-14.45 – pietų pertraukėlė. Jos metu mes vaišinsime saldėsiais ir arbata. Jei norėsite galėsite nubėgti kur nors netoliese užkąsti.

14.45-16.00 – trečia seminaro dalis. Kalbėsime apie vestuvių dienos planą. Kaip viską spėti, nepavargti ir kaip susidaryti vestuvių scenarijų bei jo laikytis. Atskleisime idealios vestuvių dienos planą ir padėsime Jums susidaryti sąvąjį.

16.00-17.00 – ketvirta dalis. Viskas apie vestuvių grožį. Kaip susikurti savitą, asmeninį, vestuvių stilių. Nuo ko pradėti ir kuo užbaigti. Dalinsimės idėjomis, praktiniais patarimais, kontaktais ir ‘brainstorminsim’ apie kiekvienos Jūsų vestuves; )

17.00- 17.30 –  Užbaigimas. Suspėjam ko nespėjom pakalbėti, klausiam ir atsakom į kiekvienos klausimus.

17.30-18.00 – Švenčiam! Šampanas ir tortas! Švenčiam meilę, vestuves, draugystę ir gyvenimą!

Negalim nustygt vietoj, kaip laukiam! Papasakokite visiems ir laukiam svečiuose!

Iki greito!

Viktorija&Co

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Vienas komentaras to “Vestuvių Planavimo bei Dekoro Seminaras Nuotakoms”

  1. [...] KOVO 15d., Šeštadienį, 11.30-18val. seminaras nuotakoms, kurios pačios organizuojasi savo vestuves. Keturių dalių, vienos dienos išsamus seminaras – workshop’as. Jame plačiai apie visas vestuvių planavimo bei dekoravimo gudrybes bei niuansus. Kalbėsime, vaišinsimės vestuviniais saldėsiais, arbata, bei šampanu! Išsami šio seminaro dienotvarkė štai čia. [...]

Komentuoti