Vėl kviečiame į vestuvių planavimo bei dekoravimo seminarus nuotakoms!

Na va, paaiškėjo naujos vestuvių seminarų nuotakoms datos! Valio, valio, jau dabar nesulaukiam kai vėl pas mus šurmuliuos nuotakos, tarsimės ir kalbėsimės, vaišinsimės ir juoksimės: )

Seminarai skirti nuotakoms (ir jaunikiams – jų taip pat laukiame: )), kurios pačios organizuoja ar/ir dekoruoja savo vestuves. Visoms, kurios jau pradėjo organizuoti ir įpusėjo, toms kurios tik pradeda, užsienyje gyvenančių nuotakų draugėms, kurios padeda planuoti šventę ir visom toms, kurios svajoja atšvęsti idealias vestuves ir patirti jų planavimo malonumą…

KVIEČIAME į DU skirtingus seminarus:

KOVO 15d., Šeštadienį, 11.30-18val. seminaras nuotakoms, kurios pačios organizuojasi savo vestuves. Keturių dalių, vienos dienos išsamus seminaras – workshop’as. Jame plačiai apie visas vestuvių planavimo bei dekoravimo gudrybes bei niuansus. Kalbėsime, vaišinsimės vestuviniais saldėsiais, arbata, bei šampanu! Išsami šio seminaro dienotvarkė štai čia.

Seminaro kaina asmeniui: 190lt.

KOVO 19d., Trečiadienį, 18.00-20.30val. trumpasis seminaras nuotakoms prie taurės šampano. Jame koncentruotai kalbėsime apie esminius vestuvių planavimo dalykus, tokius, kaip vestuvių biudžeto, scenarijaus planavimas bei kaip pačioms sukurti išskirtinį savo vestuvių stilių ir dekoruoti vestuves. Taip pat pasakosime kaip išvengti klaidų, kurias dažniausiai daro jaunieji bei maloniai ir sklandžiai planuoti savo vestuves.

Seminaro kaina asmeniui 90lt.

Čia galite daugiau paskaityti apie ‘Viktorijos Vestuvės’ studijoje jau įvykusius smagius seminarus.

Labai laukiame svečiuose! Registracija ir detalesnė informacija tel. +37064077227 bei info@viktorijosvestuves.lt

Kviečiame registruoti jau dabar, grupelės nedidelės, tad vietų skaičius labai ribotas. Seminaras vyks, ‘Viktorijos Vestuvės‘ studijoje Vilniaus senamiestyje, Arklių g. 22-12.

Iki greito!

Viktorija&Co

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Komentarų: 2 to “Vėl kviečiame į vestuvių planavimo bei dekoravimo seminarus nuotakoms!”

  1. O sakykite ar vestuviniai salonai laukiami? :)

  2. Mūsų seminaruose yra laukiami visi kam informacija apie vestuvių organizavimą yra aktuali ir įdomi : )

Komentuoti