Agnės ir Edvardo miesto minimalizmas

Pasirodo, ne visi besituokiantys vasarą yra ištroškę kaimo, gamtos ir užmiesčio. Šie jaunieji norėjo ir susituokė mieste. Mieste, kuriame gyvena, kuriame įsimylėjo ir kuriame atšoko svarbiausią savo gyvenimo dieną.

Agnė ir Edvardas, gyvenantys sparčiu tempu, per savo vestuves norėjo tik mėgautis, džiaugtis ir švęsti! Tiesą pasakius, tokių ‘atsipūtusių’ dėl savo švenės jaunųjų tikrai retai tenka sutikti. O kaip visuomet…kuo mažiau jaudulio ir svarstymų, tuo geriau viskas pavyksta!

Linksmybės prasidėjo jau siunčiant vestuvių kvietimus, kuriuos atstojo dailiai įpakuoti CD diskai. Juose – pačių jaunųjų sukurtas filmukas apie judviejų pažintį ir kvietimas į vestuves, kuris tikrai privertė kvatotis kiekvieną svečią.

Vetuvių dieną nuotaka vilkėjo lengvą ir elegantišką dizainerės Ramunės Piekautaitės suknelę atvira nugara, o rankose laikė koralų spalvos bijūnus, perjuostus aukso kaspinu.

Po romantiškos ir ilgos ceremonijos Šv. Jonų bažnyčioje Vilniuje, svečiai sveikino jaunuosius universiteto kiemelyje ir kėlė šampano taures, o nuo vasaros kaitros gaivinosi gardžiais naminiais ledais iš vežimaičio. Beje, jaunųjų pažįstamas kunigas specialiai atvyko į šią bažnyčią, kad galėtų sutuokti Agnę ir Edvardą, tad jaudinanti ceremonijoa truko beveik valandą.

Po jos  trumpas jaunųjų pasivaikščiojimas Vilniaus senamiestyje, virtęs improvizuota fotosesija.

Vakarienei pasirinkome turbūt labiausiai miestietišką vietą, iš kurios plačių terasų matyti visa sostinė, -  ,,Silver Sky“. 26 ir 27 pastato aukštuose esančios prabangios stiklo erdvės priglaudė visus svečius. Romantiška vakarienė, vėliau pašėlę šokiai iki ryto lindyhopo ritmu, fejerverkai, šilta vasaros naktis ir ledo baras atsivėsinti.

Vakarienės dekoras taip pat buvo sumanytas ne bet koks. Stalus dekoravome daržovėmis, kurias derinome su gėlėmis. Tikras iššūkis! Komponavome įvairius žalsvus, salotinius ir baltus atspalvius, o prie gausybės rožių, gvazdikų ir kitų gėlių, į vazas ant stalų dėjome artiškokus, cukinijas, šparagus, pupų ankštis, porus ir žirnius. Ne, tikrai nenorėjome, kad stalai atrodytų, kaip močiutės lysvė, pasirodo ir iš tokių žemiškų komponentų galima sukurti įspūdingą  minimalistinį ir elegantišką vakarienės dekorą.

Desertų norėjosi daug, tad visiems smaližiams nusprendėme padovanoti po dėžutę saldėsių. Ne bet kokią, o tokią, kurią svečias galėtų pasidaryti pats. Taigi, nuo gausaus saldainiais, keksiukais ir kitais skanėstais nukrauto stalo, į dailias, jaunųjų inicialais dekoruotas dėžutes svečiai rinkosi, kas jiems patinka, ir nešėsi namo…kad dar kurį laiką prisimintų tą vasaros nakties saldumą, linkėtų jauniesiems neblėstančių jausmų ir dar daug tokių vasarų.

Nuotraukų autorius Tadas Černiauskas  - www.fotoperlas.lt .

Viktorija & co

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Vienas komentaras to “Agnės ir Edvardo miesto minimalizmas”

 1. Mateoq sako:

  Daugiau galėtumėte rašyti ir apie vestuvinius automobilius, man pavyzdžiui kaip iš vyriškos pusės įdomiau yra vestuvių dalykai. Juk tikrai vestuvėmis rūpinasi ir vyrai, ar ne? :)
  Konkrečiai tikrai domina vestuvinių auto mados ir stiliai, o niekur praktiškai nėra tokių info…
  Ar tik belieka paimti kokį standartinį ar labiau geresnį pasitelkiant prestižiniu automobilių nuoma kad ir iš http://autobanga.lt/pagrindinis/prabangi-klase
  autonuomos ir viskas?
  AŠ noriu ko nors IŠSKIRTINIO.
  Patarkit ir vyriškiams gi :)

Komentuoti