Modernus minimalizmas pajūryje

Kristina ir Gytis

JI – meniškos sielos, turinti puikų humoro jausmą. JIS – kaip ir dauguma jaunikių – į vestuvių detales nesigilino, jam svarbiau buvo būsimos žmonos laimė ir gerai praleistas laikas su draugais. JIE ABU mėgsta leistis į nuotykius, pažinti naujas pasaulio vietas ir kultūras, nebijo iššūkių ir visiškai vienas kitą palaiko. Susipažino savo vaikystės mieste Nidoje (meilė iš pirmo žvilgsnio…). Gyvena Vilniuje. Susituokė 2015-ųjų birželį Nidoje.

Pirmą kartą pasisveikinusi ir ištiesusi ranką jauniesiems supratau, kad tai bus KITOKIOS vestuvės. Abu į susitikimą atėjo svajodami apie šventę Preilos paplūdimyje. Tad iškart tapo aišku: laukia sunki, bet labai įdomi užduotis įgyvendinti šias netradicines vestuves. Kadangi nuotaka dirba meno srityje ir norėjo išskirtinio dekoro – jam ir skyrėme daugiausia dėmesio. Pasirinktai romantiškai šventės vietai ant jūros kranto nesinorėjo tradicinių įprastų pastelinių spalvų, tad ieškojome naujo, šviežio, dar nematyto koncepto, kurio pagrindinė idėja atspindėtų stilingą minimalizmą su gamtos elementais. Griežtų formų vazose tvarkingai sumerktos gėlės atskleidė dominuojančią spalvinę gamą – balta, pilka ir žalia.

Vestuvių dieną svečiai sugužėjo į viešbutį „Preilos krantas“ ir čia patogiai įsikūrę kambariuose ruošėsi vakarui. Nors jaunieji irgi gražinosi ten pat, pasirūpinome, kad jie vienas kito iki ceremonijos nepamatytų. Jaunosios įvaizdis buvo kruopščiai apgalvotas – suknelė ir atviri bateliai buvo sukurti pagal individualų užsakymą. Švarų, išdailintą jos stilių užbaigė ne tradicinė gėlių puokštė, o pasirinktas artišoko „žiedas“.

Nors pačios vestuvės atspindėjo modernizmo stilistiką, ceremonija Nidos liuteronų bažnytėlėje buvo klasikinė. Skambėjo styginių duetas, nuotakai žengiant link altoriaus, tvyrojo rimtis ir susikaupimas, o palikus bažnyčią ir iššovus pirmajam šampano kamščiui tapo aišku, kad šventė tęsis iki ryto.

Po ceremonijos jaunieji išskubėjo fotografuotis, o svečiai patraukė į šventės vietą paplūdimyje. Ten juos pasitikome su šampanu ir specialiai jiems paruošta avalyne, kad būtų patogu žingsniuoti smėliu.

Kol svečiai mėgavosi saulėtu oru ir jūros ošimu, naujai sukurta šeima keliavo po fotosesijai iš anksto numatytas vietas. Kadangi perdėtos romantikos nenorėjome, mat jos aplinkui buvo apstu, pagrindine fotosesijos vieta tapo apleistas oro uostas.

Kristinai ir Gyčiui grįžus į pobūvio vietą ant jūros kranto, svečiai jau laukė pasipuošę dovanotais akiniais nuo saulės, smagiai žaisdami lauko žaidimus: vieni pūtė didžiulius muilo burbulus, mėtė ring toss žiedus, o kiti ramiai gurkšnojo šampaną ar kokteilius.

Po trumpų sveikinimų visi buvo pakviesti gurmaniškos vakarienės, kurią paruošė italų šefas, o po jos scenoje pasirodė Giedrė iš „Empti“. Leidžiantis saulei, atlikėjos pasirodymą, visų nuostabai, vainikavo geriausių draugų staigmena jauniesiems – iš anksto parengtas šokis! Jis sulaukė gausių ovacijų ir išjudino visus šokti, tad linksmybės tęsėsi iki aušros.

Nuotraukų autorius Tadas Černiauskas  - http://www.fotoperlas.lt/

Viktorija & co

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Komentarų: 2 to “Modernus minimalizmas pajūryje”

  1. Rūta sako:

    Nuotakos įvaizdis – tobulas, išskirtinis, charakteringas, tiesiog super

  2. Momentfoto sako:

    Nuostabus balta-juoda kontrastas :)

Komentuoti