Tegyvuoja meilė ir moderni klasika!

Viktorija ir Rimgaudas

Šventė sau, draugams, geras laikas, jokių rūpesčių ar bereikalingo jaudulio – taip Viktorija ir Rimgaudas norėjo praleisti savo vestuvių dieną. Ypatingai užimti ir labai aktyvų gyvenimą gyvenantys jaunieji norėjo vestuvių dieną surinkti į būrį visus sau svarbius žmones, o jau tada mėgautis patys ir pamaloninti savo svečius! Vestuvių šventei ruoštis pradėjome iš anksto, mat tikėtasi svečių iš svetur, bet to, norėjosi visko, kas yra geriausia Lietuvoje… Pradedant maistu bei gėrimais, baigiant gėlėmis ir drabužiais.

Kaip tarėm, taip ir padarėm. Vestuvių vakarui išsirinkome privačią nuostabią vilą netoli Trakų, kur svečiai galėjo ir gyventi, bažnyčią pasirinkome taip pat netoliese, kad nereikėtų toli važiuoti. Taip po truputėlį ir ėmė ryškėti šventės pagrindiniai akcentai…

Svarbią vestuvių dalį sudarė ir šventės dekoras. Buvo pasirinktas sodrus koloritas – raudona, intensyviai rožinė, raudono vyno ir kiti raudonos atspalviai. Ovalūs stalai, vakarienės vietoje buvo dengti tamsiomis staltiesėmis, o jų centras dekoruotas gausybe gėlių. Skirtingų atspalvių įvairiausių rūšių rožės, bijūnai ir hortenzijos sudarė vientisą, dramatišką ir nekasdienišką kompoziciją.

Nuotaka prie altoriaus ėjo rankose laikydama kuklią, išskirtinių, tamsiai vyšninės spalvos bijūnų puokštelę. Jos įvaizdžiu pasirūpino dizaineris Juozas Statkevičius, kuris Viktorijai pasiūdino lengvai plazdančią, žemę siekiančią, prabangaus šilko sijoną bei korsetą, o vakarui įsibėgėjus ilgą sijoną pakeitė trumpasis, kuris leido šokti ir šėlti nevaržomai.

Vestuvių ceremonija vyko Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčioje, kuri buvo išpuošta baltomis gėlėmis bei kaspinais. Skambant vargonams, nuotaka žengė prie altoriaus, kur jos jau laukė ramus ir užtikrintas jaunikis bei jauki ir nuoširdi santuokos ceremonija.

Po ceremonijos bažnyčioje, kurios metu lauke viską merkė lietus, svečiai buvo pakviesti praleisti laiką laive ir pasiplaukioti. Lietus ilgai netruko, tad visi gurkšnojo šampaną viduryje ežero, skanavo braškes šokolade ir mėgavosi saksofono melodijom ir nuostabiais Trakų pilies vaizdais.

Vakare, visiems sugužėjus į vilą, svečiai poilsiavo, vaišinosi šviežiomis austrėmis bei šampanu, skanavo kaljano dūmo, specialiai tam skirtoje palapinėje ir laukė iškilmingos vakarienės. Pasirodžius jauniesiems ir teikiant dovanas, fotografai nufotografavo kiekvieną svečią su jaunaisiais ir išskubėjo spausdinti nuotraukų, kurias, vėliau vakare, įrėmintas į vardinį, specialiai pagamintą rėmą, jaunieji dovanojo kiekvienam atvykusiam.

Gurmaniškos vakarienės metu skambėjo džiazo standartai, svečiai kėlė taures į jaunųjų ilgus metus drauge, linkėjo nesibaigiančios meilės, o sutemus, visus į šokių aikštelę kvietė legendinė grupė Rondo. Vestuvės vis labiau priminė gerų draugų susitikimą su ilgai pokalbiais ir šiltais apsikabinimais, todėl reziumuojame, kad šventė pavyko. Visuomet pavyksta, kai aplink tik tie, kuriuos labiausiai norisi matyti.

Nuotraukų autorius Tadas Černiauskas  - http://www.fotoperlas.lt/

Viktorija & co

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Komentuoti