Įkvėpti Paryžiaus

Airida ir Linas

JI – šiltas, mielas žmogutis, bet lai ūgis nebūna apgaulingas, nes ji moka pakovoti už save. JIS – visuomet pasitempęs, santūrus, tikro vyro įsikūnijimas. JIE ABU – „kad pastebėtum jų meilę, nereikia labai atidžiai žiūrėti, ir ji išreiškiama ne banaliais, visiems suprantamais būdais“. Pagarba vienas kitam – šios poros skiriamasis bruožas. SUSIPAŽINO – Vilniuje, darbe – ji prabilo žemaitiškai ir jis nebegalėjo atsispirti… GYVENA – Vilniuje. SUSITUOKĖ – 2016-ųjų rugpjūčio 12 d. Vilniuje.

Nuotakos mėgstamiausia knyga – „Mažasis princas“, o miestas – Paryžius, tad norėjome, kad visa tai bent truputį atsispindėtų ir vestuvėse. Planuodami itin daug dėmesio skyrėme nuotakos ir jaunikio įvaizdžiui – čia mums labai padėjo dizaineris Egidijus Rainys, kuris nuotakai sukūrė unikalią aprangą. Per santuokos ceremoniją link altoriaus, skambant akustiniam gitarų duetui, nuotaką lydėjo tėtis. Jaunikio akys blizgėjo iš laimės, o nuotaka nekantravo, tad iki altoriaus kone nubėgo.

Po oficialiosios dalies skambant gitaros melodijoms svečiai vaišinosi užkandžiais ir putojančiu vynu. Vėliau visus pakvietėme keliauti į šventės vietą, o jaunieji išvyko fotografuotis kartu su jiems labai svarbiu naujai susikūrusios šeimos nariu – kalyte Džioli.

Vestuvių vakarėlio vietoje, „Fiorentino“ restorano kiemelyje, norėjome sukurti lengvumo pojūtį, tad nusprendėme atsisakyti vienodai dekoruotų stalų, vietoj jų atsirado trys tarpusavyje derančių įvaizdžių dekoro kompozicijos, kurios ir papuošė šventinius stalus. Atskiras užkandžių ir saldėsių stalas virto „Cafe de Paris“ – mat buvo nukrautas įvairiais sūriais ir prancūziškais saldumynais.

Jauniesiems atvykus į šventės vietą, pirmiausia parodėme pagarbą tą dieną su mumis negalėjusiems būti – anapilin iškeliavusiems porai brangiems žmonėms. Jų atminimui simboliškai į dangų paleidome du baltus balionus. O kai šie užstrigo kiemelyje esančio medžio šakose – priėmėme tai kaip ženklą, jog tie žmonės tą dieną buvo su mumis…

Nedaugžodžiaujant – nuotraukos kalba pačios už save. Atrodo, vestuves planavome ištisus metus, tačiau nepajutome, kaip visi darbai buvo nuveikti ir vestuvių dieną tiesiog išties mėgavomės tobula švente. Vestuvės buvo linksmos, svečiai negailėjo sveikinimų ir kalbų, vedėjo žaidimai buvo sutikti su entuziazmu, o grupės pasirodymas tapo visišku vakaro hitu.

Daugiau apie Paryžiaus įkvėptus Airidą ir Liną skaitykite žiemos numeryje Vestuvės.lt

 

Viktorija & Co

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Komentarų: 2 to “Įkvėpti Paryžiaus”

  1. LAbai gražios ir stilingos nuotraukos, viskas super gražiai dera. Labai patiko vieta vestuvėms!

  2. Amiee Kaylo sako:

    The company is great to work with. They heard my needs and read my previous review and took it to heart. They are currently developing a new design of the backpack in order to accommodate the features for my backpack that I had requested. I cannot wait to see their new product design. I would also like to request a side pocket for bottled water.Previous review:Kinda bulky when stuffed and not as big as it looks. When I received it, it smells like mothballs at first but after a few days of carrying it around the smell went away. I can fit a laptop and one textbook and 2 notebooks. It does not have a big enough compartment to fit my mouse. I had to buy a cosmetic pouch to put my mouse and pens and calculator.

Komentuoti