Vėdrynai – vestuvių puošmena!

Vėdrynai? Ko gero, ne viena pakėlėte antakį iš nuostabos „Kas čia per pavadinimas..?“ : )

O tai juk be galo gražios gėlės! Lotyniškai vėdrynai vadinasi ranunculus, kas reiškia „mažą varlytę“ : ) Spėjama, kad toks pavadinimas kilo, dėl vėdrynų žydėjimo vietų – kuo arčiau vandens.

Krepo plonumo žiedlapiais, daugiasluoksnės vėdrynų galvos, gali būti puikus pakaitalas bijūnams. Gaila, kad jų žydėjimo laikas beveik toks pat kaip ir bijūnų – gegužė – birželis.

Kodėl vėdrynus verta rinktis? Vėdrynų spalvinė gama be galo įvairi, jų žiedų galvos labai pilnos ir atrodo labai turtingai. Jos nėra egzotinės gėlės Lietuvoje, todėl ir kainos neturėtų kandžiotis. Pasigrožėkite!

{Idėjų semiamės: Pirmosios keturios nuotraukos su puokštėmis WeddingChicks.

Sekančios nuotraukos iš StylemePretty ir MarthaStewartWedding}

Gražios dienos, Edita

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Komentarų: 3 to “Vėdrynai – vestuvių puošmena!”

  1. S. sako:

    beveik bijunu grozio!! labai arti :)

  2. aha, nežinau ką išsirinkčiau: )

  3. [...] Vėdrynai (angl. Buttercups, lot. Ranunculus) – simbolizuoja moters žavesį, jos švytėjimą, patrauklumą. Krepo plonumo žiedlapiais, daugiasluoksnės vėdrynų galvos, gali būti puikus pakaitalas bijūnams. Jų žydėjimo laikas beveik toks pat kaip ir bijūnų – gegužė – birželis. Vėdrynų spalvinė gama be galo įvairi, jų žiedų galvos labai pilnos ir atrodo labai turtingai. Jos nėra egzotinės gėlės Lietuvoje, todėl ir kainos neturėtų kandžiotis. Vėdrynai anot floristų išsilaiko ilgiau be vandens nei bijūnai. [...]

Komentuoti