Labiausiai jaudinantys vestuvių konkursai, kuriuose reikia dalyvauti

Planuojate vestuves ir ieškote konkursų, kuriuose galėtumėte dalyvauti? Ką gi, pataikėte į tinkamą vietą! Sudarėme įdomiausių vestuvinių konkursų sąrašą. Nesvarbu, ar ieškote galimybės laimėti nemokamas vestuves, ar norite laimėti nuostabių prizų, šiuose konkursuose kiekvienas ras kažką sau. Tad ko laukiate? Dalyvaukite šiandien ir pradėkite svajoti apie savo tobulas vestuves!

  1. Laimėkite savo svajonių vestuves: Šis konkursas puikiai tinka poroms, kurios nori sutaupyti šiek tiek pinigų ir suplanuoti savo svajonių vestuves nesugadindamos banko. Kiekvieną savaitę viena laimingoji pora laimės nemokamą vestuvių vietą, medaus mėnesio paketą ir 10 000 JAV dolerių vestuvių išlaidoms padengti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užpildyti paraišką ir ją pateikti, kad gautumėte teisę dalyvauti konkurse.
  2. Aukščiausia vestuvių patirtis: Šis konkursas suteiks vienai laimingajai porai galimybę laimėti prabangias vestuves su visais varpais ir švilpukais. Laimėtojas gaus individualų vestuvių dizainą, priėmimą su maitinimu, pramogas ir dar daugiau! Jiems tereikia pateikti paraišką ir būti išrinktiems laimėtojais.
  3. Nemokamų dovanų kortelių dovanojimas: Daug įmonių siūlo dovanų korteles su vestuvėmis susijusiems pirkiniams. Galite dalyvauti šiuose konkursuose ir laimėti 500 ar net 1 000 JAV dolerių dovanų kortelę – nuo gėlių iki dekoracijų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai laikytis instrukcijų ir pateikti savo įrašą.
  4. Medaus mėnesio loterijos: Tai puikus konkursas poroms, kurios po vestuvių nori išvykti. Šiame totalizatoriuje, kurio prizai – nuo apmokamų kelionių iki egzotiškų vietų, galite dalyvauti ir laimėti nepamirštamą medaus mėnesį.
  5. Vestuvinės suknelės dovanojimas: Daug vestuvinių suknelių parduotuvių siūlo nemokamą vestuvinės suknelės dovanojimą. Jums tereikia pateikti paraišką ir laukti rezultatų. Jei jums pasiseks, galite išeiti su visiškai nauja dizainerio kurta vestuvine suknele.

Tikimės, kad šis įdomių vestuvinių konkursų sąrašas suteikė jums puikių idėjų, kaip dalyvauti ir laimėti puikių prizų savo didžiajai dienai! Sėkmės!