Kaip išsirinkti Tobulą vestuvinę suknelę pagal savo figūros tipą

 

Visos mes svajojame apie vestuves ir tobulą vestuvinę suknelę (net nežinia, apie ką labiau svajojame labiau: )).

O  ar Tu žinai, kuris vestuvinės suknelės modelis tau labiausiai tinka? Na jos, ne tiesiog gražios baltos suknelės iš skirtingų medžiagų, jos yra griežtai siuvamos pagal modelius:„undinėlės“, romėniško arba empiriško tipo, A-linijos, tiesios, V-formos kaklu ir t.t.

Suknelių modelių ir atspalvių parduotuvėse gausybė,  akys raibsta nuo gausybės gražuolių internete ir žurnaluose su viena už kitą gražesnėmis suknelėmis… Todėl ne viena būsima nuotaka ašaroja ir pyksta iš nevilties po varginančios ir nesėkmingos „tobulos suknelės“ paieškos dienos. Patikėk, žinome apie ką kalbame: ne vienai taip nutiko, kad įėjus į vestuvinių suknelių parduotuvę, norisi pasimatuoti VISAS sukneles, tačiau kuo daugiau matuojasi, tuo didesnė neviltis. Pasakiška suknelė ant pakabos ar manekenės, neatrodo visai pasakiškai Tau ją apsivilkus, nuovargis didėja, nekantrumas ir irzelis auga tiek padedančios asistentės akyse, tiek laukiančiųjų…

Gražių daug, bet toli gražu ne su visomis gerai atrodysi. Kodėl? Todėl, kad manekenių figūros skirtingos nei Tavo, joms jau yra parinkti labiausiai jų kūno formai tinkantys modeliai, o Tau dar reikia išsiaiškinti. Taupom brangų visų laiką ir saugom energiją!

Kad viskas būtų linksma ir nevargintų, darom taip:

Pirmiausiai, reikia nusistatyti, koks Tavo figūros tipas:

Atsistok veidu į didžiulį veidrodį ir akimis (gali pasiimti ir kokį siūlą), nuvesk vertikalią liniją nuo kairio peties iki kairio klubo. Įsidemėk kaip atrodo tavo linija – tiesi, pakrypusi į viršų ar apačią.

Dabar tą pačią liniją priglausk prie savo liemens.

Jei galėtum nuo abiejų pečių nuleisti po linija iki klubų ir suimti per liemeni abi linijas, į kokią geometrinę figūrą tai labiausiai būtų panašu? Arba… į kokį vaisių?

Pieštuką? Obuoliuką (arba panašu į atvirkščią trikampį)? Kriaušę (arba įprastas trikampis)? Ar… į smėlio laikrodį?

paveiksiulas

Kai turi visą šią informacija, galim pradėti!

Primenu, kad gali rinktis kas tik patinka, tačiau šie patarimai padės pasiekti tiek gyvenime, tiek nuotraukose labiausiai subalansuotą vaizdą.

Pieštuko formos figūra (tiesiausias siluetas iš visų) – kai klubai, pečiai ir liemuo yra beveik toje pačioje linijoje, nėra labai ryškaus liemens, klubų, krūtinės silueto (labai daug modelių, manekenių yra būtent šio figūros tipo).

Šios figūros moteris dailiausiai atrodys su tiek ilga, tiek trumpute suknele, V-formos kaklą (gilų iškirpimą), šios detalės padeda pabrėžti liemenį. Labai tiks šio tipo figūrai suknelė su korsetu ir pilnu/ pūstu sijonu. Gražiai atrodo ir empiriško stiliaus suknelė. Rinkdamasi sukneles su plačiai iškirptu kaklu, stipriai optiškai pabrėši savo liemenį.

empire{Jenny Yoo mados namų V-formos kaklu, tiesaus silueto suknelė}

empire 4 {Jenny Yoo mados namų empiriško silueto suknelė}

Vengti: suknelių, kabinamų ant kaklo ar aukštu kaklu, itin aptemtų, nes tuomet jūsų pečiai susiaurės, o liemuo iš viso pražus.  Tiesaus kirpimo suknelė (be dirželio, kaklo iškirptės) tiesiog išryškins, kad esate tiesios figūros…

Obuoliuko formos figūra  pečiai kiek platesni už jūsų klubus, liemens linija nėra ryški (labai daug modelių turi tokias figūras). Gali džiaugtis plonomis, ilgomis kojomis ir siaurais klubais, tačiau būk atsargi ir stenkis išlaikyti balansą, kad optiškai nesukoncentruotum dėmesio tik į viršutinę kūno dalį.

Šio figūros tipo mergina atrodys gražiausiai, su tiesaus ar skerso kirpimo suknelių modeliais. Beje, labai pūstos apačioje suknelės irgi labai tiks šio tipo figūrai – pečiai optiškai susiaurės, nes pūsta klubų linija ją atsveria.

Tinka taip pat ir ant kaklo kabinamos, skerso kirpimo suknelės modeliai, kurie padeda sumažinti optiškai pečių liniją.

empirisko

v neck 1 halter

Dizaineriai siūlo šio tipo moterims vengti gilių V-formos, ovalios, apvalios formos gilių iškirpčių, nes tai sukoncentruoja visą dėmesį į viršutinę  kūno dalį, kuri atrodo optiškai pati didžiausia jūsų kūne.  (pvz. žemiau pateikiame, suknelės, su kuria obuoliuko tipo figūra neatrodytų geriausiai, kaip gali atrodyti). Taip pat jei nenori sukoncentruoti viso dėmesio ir viršutinę kūno dalį, reikėtų vengti suknelių su pūstomis rankovėmis.

Kriaušės formos figūra – arba kai klubai platesni už pečių liniją (beje, tai labiausiai paplitęs tarp moterų figūros tipas).

Jei tavo figūra būtent tokia, gražiausiai atrodysi, kai suknelės viršutinė dalis yra be petnešėlių ar V-formos kaklu ir A-linijos apačia (lengvai krintanti, ne itin pūsta). Reikėtų vengti LABAI pūstos apatinės dalies,  ji labiau tiks „obuoliuko“ figūros tipo merginai), nes tokia suknelė pabrėš ir taip labai siauručius pečius ir optiškai sukoncentruos visą dėmesį į didžiulę apatinę dalį. Gražiai atrodysi ir su empirško modelio suknele.

 {Jenny Yoo mados namų A-linijos suknelė}

{Jenny Yoo mados namų A-linijos suknelė}

 {Jenny Yoo mados namų V-formos kaklo iiškirpimu ir A-linijos suknelė}

Šios figūros moterims visai netiks undinėlės tipo suknelė, nes tada apatinė kūno dalis atrodys optiškai pati didžiausia visame kūne.

Smėlio laikrodžio formos figūra – pečiai ir klubai yra tokio pat pločio, o liemuo lieknas (Marilyn Monroe buvo būtent tokios figūros).

Tinka ir gražiausiai atrodo: suknelės be petnešėlių, nuogais pečiais, V-formos kaklu, visi modeliai atviru kaklu. A-formos suknelė atrodys puikiai šiam kūno sudėjimui, itin lieknutėms smėlio laikrodžio figūros savininkėms dar labai tiks ir undinėlės formos suknelė.

a line

{Jenny Yoo mados namų be petnešėlių, labai lengvo undinėlės silueto suknelė}

v neck a line

{Jenny Yoo mados namų be petnešėlių, labai lengvo undinėlės silueto suknelė}

mermaid3

{Jenny Yoo mados namų be petnešėlių, undinėlės tipo suknelė}

a line strapless

 {Jenny Yoo mados namų be petnešėlių, A-linijos silueto suknelė}

Tikrai neatrodysi fantastiškai su empiriško, tiesaus ar klostėto kirpimo suknele, nes šie modeliai tik paslepia liekną liemenį ir atrodai stambesnė nei esi. Kam slėpti pačius gražiausius figūros privalumus?

O tuo atveju, jei su mumis nesutinki arba matavais ir niekas netiko, yra dar viena išeitis – yra toks universalus suknelės modelis – kokteilinė suknelė – tinka bet kurio sudėjimo ir kūno formoms, visos atrodo nuostabiai.

 {Dolly Couture mados namų suknelė, kurią turime Viktorijos suknelių parduotuvėje}

 {Dolly Couture mados namų suknelė, kurią turime Viktorijos suknelių parduotuvėje}

 {Dolly Couture mados namų suknelė, kurią turime Viktorijos suknelių parduotuvėje}

 {Dolly Couture mados namų suknelė, kurią turime Viktorijos suknelių parduotuvėje}

summerville_organza_front_2

 {Dolly Couture mados namų suknelė, kurią turime Viktorijos suknelių parduotuvėje}

Visas šias Dolly Couture, Avy & Aster ir  Jenny Yoo sukneles gali rasti ‘Viktorijos Vestuvės’ suknelių salone

Matavimuisi gali užsirašyti: sukneles@viktorijosvestuves.lt

Linkėjimai, Edita

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Komentarų: 8 to “Kaip išsirinkti Tobulą vestuvinę suknelę pagal savo figūros tipą”

 1. S. sako:

  uoj tie tipai man visad buvo mistika..

 2. Na gal dabar bus bent kiek aiškiau.. :)

 3. [...] Nuoroda į mūsų rašytą straipsnelį apie moterų figūrų tipus čia. [...]

 4. Tikrai nieko sudėtinga, matuojiesi ir matai kas tinka arba ne: )

 5. Gal geriau savo figura pakoregoti, o ne vestuvine suknele rinktis pagal ja. Jei esi kaip pakaba ir visos sukneles kaba, gal geriau siek tiek pakeist mityba.

 6. didelis sukneliu pasirinkimas sako:

  Dolly coutoure yra kažkas nuostabaus!

 7. didelis sukneliu pasirinkimas sako:

  Na, žinoma, ir klasikinė visad atrodo gražiai

 8. Ieva sako:

  Labai grazu! Kadangi esu linkusi i praktiskuma, man asmeniskai grazesnes trumpos sukneles, jos atrodo patogesnes, malonesnes. Per gyvenima teko dalyvauti keliose vestuvese, tai pries jas kruopsciai rinkausi kol issirinkau grazias. Taip pat ir pamergem isrinkau:) Kiek teko ieskoti internete, tai tik kelias esu radusi, visas kitas siuvausi pas siuveja del dydzio..

Komentuoti