Aprangos kodas pagal vestuvių tipą

Vestuvių diena yra viena svarbiausių dienų poros gyvenime, todėl natūralu, kad visi dalyviai nori atrodyti kuo geriau. Apranga kiekvienai ceremonijos daliai bus skirtinga ir turėtų būti parenkama atsižvelgiant į oficialumo lygį ir renginio tipą. Pateikiame keletą patarimų, kaip pasirinkti tinkamo stiliaus aprangą savo vestuvių dienai:
Nuotakoms: nuotaka turėtų rinktis klasikinį įvaizdį, kuris leistų jai jaustis gražiai ir elegantiškai. Ji gali rinktis ilgas baltas sukneles, arbatos ilgio sukneles ar net trumpas, rafinuotas kokteilines sukneles, atitinkančias jos stilių. Priklausomai nuo vestuvių oficialumo, ji taip pat gali norėti pasipuošti papuošalais ir šydu.
Jaunikiui: jaunikis vestuvių dieną turėtų atrodyti dailiai ir tvarkingai. Klasikinis tamsios spalvos kostiumas, pavyzdžiui, tamsiai pilkos ar pilkos anglies spalvos, visada yra puikus pasirinkimas, tačiau, jei pageidauja, gali rinktis ir modernesnį kostiumą, pavyzdžiui, smokingą ar trijų dalių kostiumą.
Nuotakos draugėms: nuotakos draugės turėtų atitikti nuotakos oficialumą, todėl joms gali prireikti suderinti savo sukneles su nuotakos suknele. Įvairių spalvų ar stilių ilgos suknelės visada populiarios pamergėms. Jei norite, kad jūsų pamergės išsiskirtų, apsvarstykite galimybę padovanoti joms nesuderintas sukneles.
Jaunikio draugams: jaunikio draugai turėtų derėti prie jaunikio ir rinktis klasikinius tamsesnės spalvos kostiumus. Jie gali rinktis prie jaunikio kostiumo derantį kostiumą arba pasirinkti savo stilių, kuris gerai derėtų tarpusavyje.
Svečiams: svečiai paprastai apsirengia pagal vestuvių oficialumą. Pusiau oficialiose vestuvėse svečiai gali rinktis kokteilines sukneles moterims ir kostiumus arba švarkelius vyrams. Oficialesnėms progoms rekomenduojama rinktis ilgą suknelę ir smokingą.
Nesvarbu, kokio stiliaus vestuves pasirinksite, jūsų apranga turėtų atitikti renginio toną ir oficialumą. Kruopščiai apsvarstę ir gerai suplanavę, visi švęsdami šią ypatingą dieną atrodys geriausiai.