Šiandien švenčiame moteriškumą!

Su MOTERS DIENA!

Kad ir kaip banaliai skambėtų Kovo 8-oji…esame MOTERYS, ne vyrai, 365 dienas per metus kiekvienus metus, laikome 5 namų kampus ir dirbame kartais daugiau ir sunkiau nei jie. Toli gražu nebesame ta silpnoji lytis, tačiau kažkas kadaise sugalvojo, kad vieną dieną per metus mes tampame labiau moterimis. Esu savarankiška ir mėgstanti pasisakyti už lygias lyčių teises, bet neneigsiu, man smagu būti moterimi ir nevaidinu įsižeidusios, kai pašto kurjeris pirmiausiai įėjęs pro duris pasveikina su Moters diena, o net nežiūrėdamas į akis kiša pasirašyti važtaraštį. Na ir kas, kad jo daugiau nebepamatysiu, apsikeičiame šypsenomis: )

Tikiuosi, kad ir Jums visoms ši diena bus pilna gražių emocijų, šampano ir skanių saldainių su kolegomis, draugais bei mylimaisiais! Moteriškumą juk galima švęsti tiek daug būdų: pasiimti laisvą dieną, nusipirkti sporto abomentą, pasilepinti kvepalais ar nauja šukuosena, batelių pora, spa procedūromis ar tiesiog vakariene NE namie :) Reikia tik turėti fantazijos! Kaip yra pasakęs vienas rašytojas: „Šampano negeria tik tie, kurie neturi fantazijos“. Tad kiekvienai linkiu turėti šiandien fantazijos : )

Sako, muša – bėk, duoda – imk! Tai aš nusprendžiau pasiimti visus MAN skirtus sveikinimus, šypsenas ir gėles, to paties linkiu ir Tau!

Gražios dienos,

Edita

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Komentarų: 5 to “Šiandien švenčiame moteriškumą!”

  1. S. sako:

    Valioooooooo!

  2. o o o o o o o o o burbuliukai o o o o o o D-{

  3. Vilija sako:

    Pavasaris, gėlės, moterų šypsenos-tai neatsiejama….

Komentuoti