Ruta♥Göker I

Na štai pagaliau pradedame dalintis praėjusios linksmos ir darbingos vasaros spalvingais atgarsiais! Dviejų įsimylėjusių žmonių meilės puota!

Mūsų nuotaka lietuvaitė Rūta su savo sužadėtiniu turku Göker gyvena Helsinkyje, o susituokė čia, Lietuvoje. Nenuostabu, jog į vestuves atvyko svečiai iš įvairiausių pasaulio kampelių. O už tai, kad jau visi susirinko vienoje vietoje, jaunieji juos apdovanojo ne tik dovanomis, bet ir nuostabia švente, kurioje visi jautėsi laukiami ir mylimi.

‘Žavimės Tom Waits ir Jim Jarmusch,o miestietišką, juodai-baltą, kava ir cigaretėm dvelkiantį stilių norisi suderinti su ir gamtos romantika, – taip gražiai papasakojo Rūta, kai paklausiau kaip įsivaizduoja savo vestuves : ) Įsivaizduojate?! Tai beveik citata iš Rūtos laiško mums! O Dieve, pagalvojom, ačiū, kad siunti mums tooookius jaunuosius. Tokius, kur suprantame vieni kitus iš pusės žodžio…

Nuspręsta buvo nedelsiant: juoda, balta, raudona ir …dryžiai! Štai kaip puošime šventę! Be abejo nepamiršime romantikos bei elegancijos.

Rūta Noiva salone išsirinko pieno baltumo Ivy&Aster  šilko ir organzos suknelę,  kurios plevesuojantys sluoksniai romantiškai siūbavo vėjyje. Šventė vyko miško laukymėje, tad nuotaka įsispyrė į patogias plokščiapades ‘balerinas’.  Į suveltus plaukus vėjavaikiškai įsisegusi rožės žiedą Rūta atrodė kaip miško fėja, kuri, įsikibusi į savo gyvenimo vyro parankę plaukė per pievas link altoriaus. Nuotakos puokštę surišome iš raudono bei rožinio atspalvio sodo rožių bei paskaninome keliomis uogelėmis: ) Ir, be abejo, aprišome juodai ir baltai dryžuotu kaspinu.

O jaunikis taip pat prisiderino raudonai baltai dryžuotais marškiniai, juodomis petnešomis bei peteliškė.

O viską įamžino Fotoperlas –  Ačiū!

Ceremonijai parinkome didelį, pievoje augantį medį, po kurio unksmėmis nuo karštų (šiek tiek per karštų, mat ta diena buvo bene karščiausia diena metuose) saulės spindulių slėpėsi visi šventės dalyviai. Kiekvieno svečio skvernus papuošėme raudonais vėjo malūnėliais ir susodinome ant baltų kėdžių, stebėti ceremoniją.

Jaunųjų vestuvinius žiedus priglaudė knyga, kurią apjuosus dryžuotu kaspinu pavertėme ‘žiedų pagalvėle’. Po jaudinančių įžadų vienas kitam ir apsikeitę žiedais, jaunieji pasiliko pievoje leisti laiko su savo artimiausiais ir svarbiausiai žmonėmis, kuriems suruošė milijoną užsiėmimų. Žaidė petankę, bei kitus lauko žaidimus, aistringiausiems stalo futbolo gerbėjams atgabenome ir po medžiais pastatėme stalo futbolo stalą. Desertų stalas lūžo nuo saldėsių. Keksiukai, morengai, tortai ir pyragai, ledinukai ir vasariškos uogos vos tilpo ant stalo ir į burnas. O ką jau bepasakoti apie naminių skaniausių pasaulio ledų vežimaitį, kurio atvykimas karštą dieną buvo puiki staigmena ir atgaiva svečiams!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tęsinys čia.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Komentarų: 10 to “Ruta♥Göker I”

 1. Skirmante sako:

  Kaip grazu! Ir silta! :)

 2. Nuolatinė skaitytoja sako:

  Eilinis NEEILINIU derinimo sugebejimu irodymas! Zaviuosi kas karta:)

 3. [...] Šiandien toliau tęsiame Rūtos ir Göker vestuvių istoriją…pirma dalis štai čia. [...]

 4. Eglė sako:

  Labai faina idėja su ledų vežimėliu:) Kažin kur būtų galima pasidomėti jo nuomos sąlygomis?:)

 5. Idėja išties labai gera : ) ir ledai begalo skanūs. Daugiau info rasite čia http://chocolatenaive.com/

 6. Rūta sako:

  Sveiki, ne pirmą kartą matau tą vietą fotosesijose (pirma nuotrauka) ir niekada neteko sužinoti, kur tokia vieta yra:) Gal galite pasakyti?

 7. Čia Europos parkas: )

 8. Austeja sako:

  norejau paklausti, kokia kalba vyko viskas? ir kas sutuoke? :)

Komentuoti