Vestuves Karibuose!

Santuoka vienoje gražiausių vietų pasaulyje – Karibų salose – gal ir skamba kaip svajonė, tačiau nėra sunkiai įgyvendinama bet kuriam mirtingąjam! Nuo šiol ‘Viktorijos Vestuvės’ Jums suorganizuos vestuves ne tik Europoje, bet ir tolimuose kraštuose!

Kodėl Karibai? Todėl, kad klimatas tobulas tiesiog ištisus metus (sako, kad daugiau lietingesnių ir audringų dienų nei įprasta būna nuo gegužės pabaigos iki gruodžio pradžios, o daugiausiai ramių ir saulėtų dienų būna nuo gruodžio iki gegužės), o gamtovaizdis fantastiškas. Daugybė viešbučių siūlo pilną paslaugų paketą su vestuvių planavimu, gėlėmis, vakarienėmis, fotografais ir visažistais. Viskas paprasta kaip du-kart-du. Vestuvės ir medaus mėnuo – viename! Galėsite mėgautis vandens sportu, saulės voniomis, gėlėmis, skaniais valgiais, grožio procedūromis, apsipirkimais, ekskursijomis…

Laikas pradėti jau dabar! Jei norite susituokti dar šią žiemą ar pavasarį –  užsukite į svečius arba rašykite laiškus mums. Papasakosime viską, padėsime suruošti dokumentus ir išruošime į svarbiausią Jūsų gyvenimo kelionę. Dviese, su šeima ar draugais – visai nesvarbu, svarbu, kad tai bus pati didžiausia šventė!

{Nuotraukos iš Stylemepretty}

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Komentarų: 2 to “Vestuves Karibuose!”

  1. Birute sako:

    Sveiki, noreciau suzinoti kaina dviem ir keturiem asmenim birzelio menesiui. Dekui :).

  2. Agnija sako:

    Laba diena, mane taip pat domina vestuvės Karibuose, preliminari data gruodžio mėnuo. Kokios kainos vyrauja?

Komentuoti